Alte știri din fotbal
„Ioanițoaia la zi” » Directorul Gazetei îi taie elanul lui Becali: „Nu vine la FCSB”
0
U Cluj, dispusă să discute cu FCSB pentru Lukic: „Pentru suma asta, negociem” » Gigi Becali, șocat de preț: „Nu sunt prost!”
0
Fotbalistul dispărut din primul „11” al lui Dinamo a stârnit interes în Cipru
0
Daniel Pancu primește atacantul dorit! Rapid aduce vârf din Italia
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
8
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Emma Răducanu și „cea mai bună resetare din toate timpurile” » În ce destinație de lux din Europa își petrece vacanța
3
„Ucraina nu va intra NICIODATĂ în NATO!”, crede Valeri Zalujnîi și spune că ...
Libertatea
De ce Dunărea continuă să scadă, deși România nu a fost ferită de ploi. ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Lidl le interzice angajaților să comande mașini ...
Libertatea
respect Papp ..multzumim!!
impotentul este randoom al vostru :))))) ...si cred ca si matale la 60 de ani esti impotent ...peste 50 de ani trecuti *** ...NEFERICITULE !!!!!!!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
acum va da si Dinamo 3-0
cam asa ceva, insa Moldova si Tara ROmaneasca au tinut departe de voi imperiul OTTOMAN, altminteri astazi va rugati lui ALLAH cuBARu
Pai da ma nu stii? Tudor a decis sa se joace si meciul 3? Cum nu poate? ghinion atunci :))))))))))))))
Gluma zilei cu Mireille Ratzoi: stati linistiti, ne calificam la Belgrad!:))))))))))))))))))))))
Insoventa a fost anuntata de gigi pe Digi3
sa nu exageram radoi poate fi stoican 5 stoican 10 sau stoican 20 dar nu stoican 2 de bine de rau cel mai slab antrenor din istoria lui dinamo si a ligii 1 flavius scoican totusi antrenase mai multe echipe de liga 2 si 3 inainte de dinamo radoi ce a antrenat? pe viviana in dormitor?
du-te ....
Nu intelegi ca omul nu are alte bucurii de la viata. Este ca si cum se bucura *** altul nevasta, el este impotent
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.