Alte știri din fotbal
După Dinamo, și UTA Arad vrea să profite de noua găselniță a FRF pentru a se despărți de patru jucători
0
„Nu mă mai uit la fotbalul românesc. Mi se pare plictisitor” » Actorul Andi Vasluianu: „Mai degrabă ați pierdut un antrenor decât ați câștigat un actor”
0
Verdict dur al lui Adrian Mihalcea înainte de UTA Arad - Rapid: „Asta m-a deranjat cel mai tare!”
0
Adrian Mititelu a prezentat noul antrenor: revenire după 8 ani pe banca celor de la FCU Craiova
5
Știri din fotbal internațional
Milan - Inter 1-1 » Rivalele milaneze au dat-o la pace în Derby della... Perth! Emoții pentru Chivu
1
Imagini senzaționale de la primirea lui Mohamed Salah în Turcia » Ce număr va purta și care e simbolistica lui
3
Luis Figo îl desființează pe Gianni Infantino: „Cel mai josnic, înșelător și egoist comportament pe care l-am văzut vreodată”
0
„M-a afectat enorm!” » Luka Modric, după ce a semnat un nou contract cu Milan: „Asta a contat cel mai mult!”
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Criza cerealelor din Ucraina. Rutele alternative nu pot suplini blocada ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 34 de județe și București. Harta ...
Libertatea
papica e un dezastru mondial.
Daca intra Radoi si intr-un picior juca de 10 ori mai bine , asta e nu avem valoare daca vindem tot, chiar si imbaTAMAS era mai bun decat papp
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu e vina lui Radoi ca nu i-au fost adusi jucatori! Steaua nu poate sta in 2 fundasi, poate vina lui Radoi e ca l-a dat afara pe Tamas care cu bune si rele s-ar fi descurcat mai bine decat Papp. Iar Papp este un fundas bun, pur si simplu nu a fost meciul lui + ghinion...
va bucurati degeaba in curand o sa dipareti cu totul si va va urma dinamo in falimentttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
forza fcsb manatzi mai haaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiii .. cine comenteaza meciu frate .. astia asa au zbierat si in prima repriza ???
da...asa joaca! are cu cine sa il schimbe?! atunci...?!
si maseorul era o varianta mai buna in locul lui Papp...
bine ca mirel macar baga atacanti, daca era galca la echipa acum il scotea pe muniru si-l baga pe tahar
FCSB-SE adica Fara Casa, Scosi din Bucuresti - Scosi din Europa
Eu nu inteleg ce cauta pe teren... Nu a jucat nimic,eu nu sunt antrenor,nu am licenta... Dar pot observa ca e din alt film.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.