INTERNATIONAL  »  LIGA CAMPIONILOR  »  BORUSSIA DORTMUND - REAL MADRID 2-2

FOTO Ronaldo i-a surprins pe toți cu gestul său » De ce s-a dus la unul dintre cameramani în timpul partidei

Articol de GSP - Publicat miercuri, 28 septembrie 2016 17:02

Real Madrid a terminat la egalitate pe terenul Borussiei Dortmund, scor 2-2, însă Cristiano Ronaldo a fost din nou în centrul atenției.

Portughezul a marcat un gol și i s-a anulat o reușită. Starul Realului n-a vrut să accepte că a fost ofsaid la faza golului anulat și la pauza meciului a mers la unul dintre cameramani pentru a vedea reluarea.

Cristiano a văzut reluarea, iar după ce s-a convins că a greșit și-a continuat drumul către vestiare. La pauză scorul a fost 1-1.

De pe patul de spital, Cornel Dinu a vorbit cu GSP despre situația critică a lui Dinamo: „Doar asta mai pot să fac”