Alte știri din fotbal
Rusescu îi spune unui fotbalist de la FCSB să plece: „Are calitate, dar...”
0
Rapid se opune vehement modificărilor adoptate de Senat la legea 4/2008
0
Ultimele vești despre lotul lui Dinamo, transmise direct de Zeljko Kopic
0
Arbitrul din Superligă, prezentat oficial la FC Argeș » Ce funcție va ocupa
0
Știri din fotbal internațional
Gattuso și-a depus mandatul: „Spun adio cu inima grea”
0
Leicester a contestat depunctarea de 6 puncte, dar riscă o pedeapsă mai severă
0
Juventus își vinde jucătorul cu 60 de milioane de euro și vrea să îl aducă pe starul lui Real Madrid
0
Cum arată viața lui Mesut Ozil după retragerea din fotbal » Cine este membrul din familie cu care nu mai ține legătura
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
50 de lei kilogramul de roșii extratimpurii: dar în spatele prețului ...
Libertatea
daca eu fug si ma agat in piciorul tau nu e fault. A plecat in directia aia doar sa cada. Nu era in posesia mingii si nici nu o urmarea. Capisci?
Tragerea pentru sferturi e vinerea viitoare
Arbitru trebuia sa isi ia o vuvuzela daca nu mai merg fluierele. Nu e treaba jucatorului sa se faca auzit arbitrul. Van Persie e prea profesionist sa nu stie ce inseamna sa traga dupa fluier. Oricum si Messi a contiunat sa joace mingea dupa ce a facut hent in 6m.
Da dar piciorul tot l-a intins deci e penalty. Clar ca luminca zilei.
Ala nu a atins mingea si fugea in alta directie decat se ducea mingea.
Looo sper sa nu. De Real vreau sa dam in finala sa fie si mai dureros pentru M@ierinho cand va pierde.
ce meci ai vazut tata?,arsenal a jucat la mica ciupeala
Uita-te mai bine din nou. Pedro a fost impiedicat de Koscielny deci e penalty clar iar Van Persie a sutat in minge dupa fluierul arbitrului deci galben regulamentar si implicit rosu
in sferturi jucam cu realul
Da, cred. Oricum in lume furat tot cei saraci sunt. 1. Un cartonas rosu GRATIS 2. Penalty GRATIS. Nu se pune in discutie!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.