Alte știri din fotbal
Ioan Varga, înainte de a se urca în avion: „Omul are o etate, merge să-și crească nepoții. Eu merg la luptă cu războinicii”
0
Degringoladă TOTALĂ la CFR Cluj: Iuliu Mureșan și-a dat demisia! „Simt că am ajuns la capătul puterilor”
8
Programul complet al Ligii 2: cu cine joacă Steaua, Poli Timișoara și Chindia în prima etapă
0
Stupoare la CFR Cluj! Doi dintre cei mai importanți jucători au notificat clubul pentru neplata salariilor
3
Știri din fotbal internațional
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht alături de Isabel: „Viața s-a schimbat pentru totdeauna!”
0
Universitatea Craiova a vrut să-l transfere pe atacantul cel mai periculos de la Levski » Cum au reușit bulgarii să-l „fure” de sub nasul oltenilor
0
Răsturnare de situație: Rodri e aproape de transfer! » Real Madrid s-a convins de „Balonul de Aur” al CM 2026
0
Muralul lui Ferran Torres, vandalizat în Barcelona: „P*** Espanya!”
0
Lifestyle
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht alături de Isabel: „Viața s-a schimbat pentru totdeauna!”
0
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
0
Dacia a „rupt” topurile: cea mai bine vândută mașină din Europa în prima jumătate a anului » Despre ce model e vorba
0
Cine e designerul român care a colaborat cu Shakira pentru spectacolul de la finala Mondialului: „Un sentiment foarte special”
1
O tânără cerșea în scaun cu rotile pe o stradă din București, în timp ce ...
Libertatea
Încă o moarte misterioasă la vârf în Rusia. Victima ar fi deținut ...
Adevărul
Cristian Bivolaru, informatorul Securității sub pseudonimul „George”: „Mă ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru zboruri în UE: Bagajul de mână devine gratuit, iar ...
Libertatea
Bine maaaa "romanasule":))
daca ii batea stelemeaua erau o super echipa!
Bravo CFR !!! ♥
GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL MA....Cand spuneam eu ca Rui Pedro asta e bun si ca Cfr are lot bun...ati sarit toti in capul meu..
bravo, bravo, bravo! de 3 ori!:)hai romania, hai cfr!
La act de laudati au fost astia de la Braga chiar am avut impresia ca sunt ceva super echipa...pe cand ei vai mama lor, au doar doi jucatori mai buni pe Hugo Viana si Alan...uite ca sa facut 3-1
gooooooooooooooool Rui Pedro prima tripla din UCL realizata de un jucator al unei echipe romanesti!!!!!!!!!!!!!!!
Gooooooooooooooooool HATTRICK!
bravoooooooooo rui pedroooooooooooooooooooo
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.