INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » REAL MADRID - BORUSSIA DORTMUND, AZI, 21:45, DIGI 1, DOLCE 1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Bogdan Andone și-a spus oful, după prima victorie în 4 luni: „Ne cam refuză toată lumea”
0
Dani Coman pregătește pedeapsa pentru Matos: „Nu mă interesează dacă și-a recunoscut sau nu fapta!”
0
Paul Papp ripostează: „Ia să vă spun ceva, te uiți la Haaland cu Saliba... Era prăpăd dacă nu câștigau!”
0
Antrenorul Ricardo Sousa: „Asta va însemna Petrolul în acest sezon!”
0
Știri din fotbal internațional
Unde a semnat Baba Alhassan, dat afară de Becali de la FCSB
0
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
16
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
marele jose e chiar mare. daca aia inscriau in primele 15 minute cand au ratat fata in fata cu portarul, marele jose era in finala. nu e vina lui ca ronaldo sau ozil nu stiu sa loveasca mingea, iar higuain rateaza ca un incepator. iar cand a vazut ca nimic nu merge, i-a bagat pe kaka si benzema. asa ca da, jose e mare, fara ghilimele
La ce fotbalisti au si la ce fotbal au jucat, merita sa joace finala...Ei, inainte de Bayern, Barca sau Real sau Milan sau ce echipa vrei tu. Klopp a facut instructie cu Mr Five in 4 meciuri sezonul asta.
Acum sa vorbim serios daca Dortmund nu e surpriza, macar fanii de carton care au aparut dupa meciurile cu Malaga si Real sa recunoasca ca nu se asteptau la inceputul sezonului ca Dortmund va trece macar de grupe, avand in vedere cu ce echipe a cazut. Dortmund e o surpriza, care la anul cu multi jucatori care au tradat deja acest club, va reveni la normalitate. Asta sigur !
Chiar asa! De unde sa dea Bayern 1 gol? :D
pai ba mestere, parca toata suflarea madrilena isi punea sperante in el, ca marele CR0 o va propulsa pe RM spre finala, pe aripile vantului. Daca te consideri lider actionezi ca si lider. Ce face ma CR in adevaratele meciuri?
Dar te infigi la "scoruri" mari nu gluma ... ai sanse mici la "pestii" de calibrul respectiv . Eu joc la "plevusca" de 500 -600 biletul . :)))
Poate ma enervez si va spun si cine marcheaza!
cand il aud pe MM ce analize baga, m-am lamurit ce atacant o sa aduca marele manager. Dupa ce i-a glorificat pe Nikolic, care trage sanie de 30kg, noul criteriu pt atacanti si Mihai Costea, cel mai talentat jucator cu care a lucrat, pregati-va pt un zeu. Borussia n-a aratat bine deloc, indiferent ce spune MM si Ilie. Cand ai 4-1 in tur si ajungi sa tremuri pe final, nu e in regula. Tare mi-as dori o finala interesanta, dar prevad un 3-0 sau 4-1, pt ca ma indoiesc ca Bayern va repeta iar greselile de anul trecut.
Asa a-ti zis si ca BVB nu are nici o sansa in fata Realului si uite cine ajunge in finala! Fiti siguri ca in finala va da tot si BVB si chiar daca nu castiga, desi nu e sigur, va fi un meci spectaculos!!!
ok o las in pace. Da' esti gelos tare vaz....:(
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.