Alte știri din fotbal
Am aflat cei doi jucători de care Rapid vrea să scape în mercato » Mutare de peste 300.000 de euro pentru fotbalistul de națională
0
Doliu la FC Argeș: doi sponsori morți în aceeași zi
0
Ilie Dumitrescu îl critică pe Gigi Becali: „Te-ai stricat cu ăsta, îl distrugi și pe el!”
1
Detalii de ultimă oră despre noul transfer din Giulești: Rapid nu l-a cumpărat definitiv!
0
Știri din fotbal internațional
Planul e făcut: ce face Julian Alvarez ca să se transfere la Barcelona
0
Sunt norvegienii „prea buni”, așa cum declara Alex Chipciu? Brann a pierdut „acasă” cu o echipă mai slab cotată decât U Cluj
0
Englezii anunță planul lui Infantino » Așa vrea să își facă aliați: unde trimite finala Mondialului din 2030
0
Arsenal forțează transferul unui internațional englez » Concurență cu Liverpool
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Orașul european superb de care mulți turiști nu au auzit. Are aproape 900 ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Vremea de maine, 6 august 2026. Șapte județe, sub cod roșu de caniculă și ...
Libertatea
are legatura, Dumnezeu e femeie (alanis morisete?), Isus e negru...cum crezi ca ar urmari un ateu filmul asta? blasfemie?
Nu am nevoie de informatii. Le detin eu :P :)))) Am cunostinte generale destul de bogate si chiar daca nu stiu cuvant cu cuvant anumite chestii sau nu retin mecanic altele, merg pe logica si descos enigma. :))))))))))))))))) Mai glumim si noi. Oricum, se iscase o cearta total aiurea. Citesc niste reply-uri la un comentariu postat de mine in urma cu vreo 10 pagini...m-a luat durerea de cap cu ce argumente se gasesc unii sa vina....:)))))
Nu zic ca steaua o sa piarda low-diff =)) Dar mi se pare aiurea sa spui atatea lucruri chiar irelevante la subiect gen steaua joaca in europa an de an. Echipa sa schimbat drastic de acum 2 ani. De la antrenor pana la cei 2 inchizatori, atacant, portar si fundasi. Vreau doar sa realizezi ca o echipa trebuie sa fie in alerta la toate meciurile, mai ales in meciurile europene. Steaua o sa castige, si cu 1-0 tot castiga, dar cred ca diferenta o sa fie mai mare, insa oricum chestia cu istoria,experienta, frica, rezultate "rasunatoare" :)) nu au nici-o legatura cu cele 2 meciuri care o sa se dispute. valoarea clubului este mai mare, clar, dar asta nu inseamna ca mereu o sa castige :)
Incepe sa imi placa Galca are personalitate ,macar ca om daca nu sunt convins ca antrenor, s-a declarat f. nemultumit de joc la conferinta de presa , si de faptul ca nu i-au fost aduca jucatori deloc pana acum . Singurul vinovat ca Steaua scartaie acum este ciobanul, au plecat 4 titulari si a venit doar unu Arlauskis (liber de contract ) speri sa "scapi sapunul " in fiecare zi cioban infect,profitor nenoroci.t
dap..))))))) la primul gol pare offside. golurile 2 si 3 zici ca sunt luate de amnezici.>)) deci aia sunt 'spaima" stelei in turul urmator ?...))))))))) hai amigos, sa fim seriosi, ce naiba...
Eu o consider o comedie foarte buna. Nu stiu ce treaba trebuie sa aiba una cu alta. Descrierea de la inceputul filmului e elocventa.
Orice padure are uscaciunile ei.
eu cred ca de data asta are dreptate. aktobe a fost dominata la meciul tur. la retur a dominat teritorial, a marcat 3 goluri pe final, dar ce goluri..)))) primul din offside, dupa parerea mea, al doilea e delicios..))) merita vazut, iar al treilea este asa... ))))) absolut haios..)) ___ ://www.d.o.l.c.e-s.p.o.r.t.ro/fotbal/uefa-champions-league/aktobe-a-umilit-dinamo-tbilisi-si-s-a-calificat-in-turul-iii-preliminar-ucl-37037/ elimina punctele din numele... postului tv..))
De ce nu o juca Galca cu Keseru?
daca esti ateu...e o comedie foarte buna :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.