Alte știri din fotbal
Promovare istorică! Vor juca pentru prima dată în Liga 2
0
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
serios ma prostea? Steaua daca e eliminata va juca in playofful europa league, unde iar e cap de serie.Iar o sa fie singura echipa din romania care joaca in europa si face puncte
macar sa ajungem noi in playoff sa moare jiji de ciuda ca iar e cu un picior in ucl si ia bataie ca e un penibhil
..s-a terminat 2-2 .Oricum asigura o pozitie decenta:)
Da intreaba mereu de tine ***:)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Toti frustratiii insolventi au venit sa injure...chiar nu-i nimeni dintre voi unul *** cu care sa putem discuta doar despre fotbal ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
la dinamo e alta cultura. sunt jucatori din pepiniera proprie crescuti in spiritul lor si sa urasca steaua pt ca steaua e o echipa mult mai mare ca ei mult mai titrata cu performante mult mai mari..deci niste frustrati. d-aia au determinare mai mare.
Nici una nu merit sa treaca, iar oricare va trece va fi spulberata in play-off. Punct. Un meci intre doua echipe slabe, netalentate si pline de petarde, care-si iau banii degeaba. P.S. Radoi nu are nicio vina pt ca fotbalistii sai nu stiu sa joace fotbal.
Poate au fost obositi in momentul in care au luat deciziile, a gasit scuza ratarilor :))
relaxati mai bine zis. campioni de 3 ori la rand, voi nu vedeti europa decat la tv. mama ta mai intreaba de mine? ;)
Voi mai aveti o saptamana de speranta *** mai bine zis:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.