Alte știri din fotbal
Daniel Oprița: „Da, mi-am dat demisia, e semnată, dar nu pot să-i las ca un laș”
2
Dezertări pe bandă în Gruia: al doilea nume important care și-a reziliat contractul cu CFR Cluj
1
Dinamo pregătește două mutări importante » Negocierile sunt în toi: „E în mâinile noastre”
0
„Nu contează cine este suporterul. Pancu e o legendă” » Victor Angelescu aprobă reacția agresivă la adresa seniorului din tribune
3
Știri din fotbal internațional
Verdict-șoc în studio: „Scorul mă face să cred că Universitatea Craiova nu se va califica”
0
Rezultate halucinante în Europa League » Campioana a luat ȘAPTE în Polonia, maghiarii l-au subordonat pe Salah
0
Fără bancuri la Erevan! Universitatea Craiova a dat de greu cu armenii și calificarea nu mai e o formalitate
54
Ce l-a deranjat pe Nicușor Bancu la Craiova - Ararat: „A ieșit invers. Nu e cum credea lumea”
0
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
12
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
26
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
De la un sat uitat de lume din Botoșani la marile gale de K1. Povestea ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Daniel Funeriu, fost ministru al Educației, cere statului să finanțeze ...
Libertatea
+ Tade...nu a mai avut Steaua asa varf de la Cyril incoace,,,parol...!
Corect! Ne-ar mai trebui un mijlocas care sa stie cu besica! Ar putea juca Stanciu acolo, mai ales cu echipele mici care stau pe doua linii! N-avem nevoi de doi inchizatori!
..tricolora trebuie sa fi fost nascuta sub semnul unei stele norocoase..;)
Sper,dar sper din toata inima sa nu avem un "nou caz Tanase"......Alex e jucator foarte bun,accidentarea l-a dat peste cap,eu tot sper sa-si revina......multa lume il injura,insa eu inca nu mi-am pierdut speranta.....
Cel mai slab om al Stelei nu a fost Chipciu-asta a fost al doilea, dar cel mai slab a fost PAPP. Bulevard pe partea lui, tote mingile care au trecut pe la el au fost piedute ori bubuite in spatiul cozmic care este.
Insolventilor sa va intre bine in capatanile seci! Steaua prin cele 12 calificari consecutive a adus 50% din punctele tarii si a incasat peste 100 mil euro. DE ACEEA STEAUA ESTE PE PLUS CU BANII SI VOI RUPTI IN C DE FOAME SI EXCLUSI DIN EUROPA.
ar fi culmea sa avem iarasi ghinion in turul 3 ucl si sa picam cu macabi tel avi,lech poznan,partizan sau malmo.
am zis de el ca e bun.Mingicar, nu e blazat precum chipciu, are tupeu Baiatul chiar a zis la primul interviu ca isi doreste sa-si arate calitatile in cupele europene.A inceput bine De tade ce zici?Mi-a placut din primul minut pana cand a iesit.Un jucator abia ajuns cu o zi inainte dadea startul la pressing si isi aranja colegii cand adversarii aveau mingea
sa fie Mirel un *** sub acoperire..??? sa ma scuze Galcanu' dar lui nu i-au iesit in 5 competitii si 12 luni o schimbare ca lui Mirel cu Hamroun la Chipciu...si cati antrenori il schimbau pe "veteranul" Chipciu sa bage un debutant...???recunosc ca am fost mai mult decat sceptic dar... then I saw Mirel..now I am a believer...!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ba da ce batura fraierii astia!!!! incredibil!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.