Comentarii (119)
florindeck
florindeck  •  02 August 2017, 22:58
Postat de Marcello Kazan pe 02 August 2017, 22:44

Ce se mai poate spune dupa 0 - 4 ... Vai de mama lor... Cred ca daca meciul mai dura cinci minute se facea 0 - 10... Hagi ar trebui sa realizeze ca REALIZARILE LUI SINT TOTUL EXTREM DE LIMITATE iar cistigarea titlului in Romania la nivel European NU prea conteaza...

Esti tare, mai ales cu poza aia :)))

pedro_nr1
pedro_nr1  •  02 August 2017, 22:44

meciul s-a rupt la golul doi, uitati-va bine ce greseala de curtea scolii face jucatorul viitorului ... pai cum ma sa faca preluare in fata cand ai doi adversari in fata ( chiar daca unul era pe jos ) si pe deasupra si in imediata apropiere a careului mare, cum ma ?? ca zau nu inteleg :)

127939151042796
Marcello Kazan  •  02 August 2017, 22:44

108138593197228
Deac Legenda  •  02 August 2017, 22:38

Nu se poate ! Nu se puate ! Si le.am trasnmis directive sa joace cu Lacatus pe stanga si Basarab Panduru la mijloc.

1425838917717550
John Milne  •  02 August 2017, 22:35

Hogea campionul de carton .

wba33
wba33  •  02 August 2017, 22:34
Postat de Adi Buzău pe 02 August 2017, 22:33

Ramane memorabil cum o echipa romaneasca la prima ei prezenta in Champions League a fost aproape de calificare. Bravo, Gica Hagi!

foarte aproape. Nu le-au lipsit multe goluri..doar 3.

Postat de dinamo_fan pe 02 August 2017, 22:24

nu cred ca Hagi putea sa mai invete ceva..de vina cred ca au fost jucatorii dpmdv. Hagi a facut destul de bine echipa. Pai Hagi e de vina ca Tucudean se autoexclude pentru meciul retur ? ca baiatul ala nu trage la poarta goala ? ca Chitu sta si doarme pe el tot meciul iar la faza lui Herea nu ataca poarta ca in manualul oricarui atacant ?