Alte știri din fotbal
Mirel Rădoi răsuflă ușurat! MM Stoica a confirmat revenirea jucătorului la FCSB
0
Ioan Ovidiu Sabău a confirmat negocierile cu FRF: „A fost apreciată munca”
1
„Domnul Lucescu m-a convocat, dar AM REFUZAT” » România își poate lua gândul de la „tricolorul” U21
4
Ministrul Apărării Naționale a schimbat prețul de închiriere pentru Stadionul Steaua: „Ultima decizie”
4
Știri din fotbal internațional
Caz incredibil în Italia: antrenorul s-a autodemis, apoi s-a răzgândit și s-a reangajat după 20 de zile! E pe banca echipei de 44 de ani de zile!
0
Barcelona l-ar vinde pe Jules Kounde! » Motivele din spatele deciziei clubului
0
Clipe de groază pentru antrenorul român din Africa: „Încerca să mă răpească”
0
„Plătește-mi silicoanele!” » Cum a fost șantajat un fotbalist celebru de la Arsenal și Juventus
3
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Iranul a instalat o „barieră de taxare” în Strâmtoarea Ormuz. Doar anumite ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
echipa de *** *** pe teren era de asptat jocul la ciupeala nu tine mult si te faci de ris RESPECT SPORTING
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ideea e ca dinamo ccu toti descultii si expiratii in echipa ia 3 de la o echipa net ssuperioara lui sporting in deplasare,iar razboinicu cu supercampania de acizitii de 35545 mil de euro ia 5 acasa de la sporting))))
Postat de vladut12 pe 23 August 2017, 23:59 Mah petarda! Tu nu știi scrie românește, tu analizezi jocul Stelei mah?
Noi chiar nu ne dam seama ca sportul nu mai este sport ,ca totul este ban si cum in tara romaneasca banii sunt la cei inculti ,tupeisti ,talhari efectiv , la ce sa ne mai asteptam?
Ai ciuruit pe cine prostane? Fotbalul romanesc? Mah, voi sunteți ***??
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cu mențiunea ca Dinamo a luat trei la Bilbao iar clona fecesebista cinci in București ca nu se poate spune acasa
Aici e vorba de RESPECTUL față de proprii suporteri.
Pai ce a facut FCSB fata de celelalte echipe romanesti din Europa? A eliminat superechipa Victoria Plzen!
'' Tu nu știi scrie românește '' aha ....bine ca stii tu
Pe bune. Echipa mea cred ca lua 10 la bucuresti .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.