Alte știri din fotbal
FC Bihor - Sepsi OSK, primul meci al rundei cu numărul 6 din play-off-ul Ligii 2 » Start de partidă
0
Vlad Chiricheș e istorie la FCSB: „Nu va mai continua”
0
Lucian Filip, antrenorul de conjunctură de la FCSB, n-a ocolit nicio întrebare în conferință: „Erau unele lucruri care nu se legau”
0
Iată primul antrenor propus la FCSB după plecarea lui Rădoi! A îmbrăcat tricoul rivalei Rapid
1
Știri din fotbal internațional
Lamine Yamal a primit verdicul medicilor! Nu mai joacă pentru Barcelona în acest sezon
7
Beșiktaș - Alanyaspor, în „sferturile” Cupei Turciei » Ianis Hagi e anunțat titular!
0
Măsură disperată la echipa lui Radu Drăgușin » Încă o accidentare în apărare!
0
Dramatism în duelul românilor din Ungaria » Semifinala din Cupă, decisă la loviturile de departajare
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Noua lege a salarizării pentru bugetari: cum se vor calcula salariile ...
Libertatea
Marea remiză: Planul secret prin care Trump și Iranul vor să evite războiul ...
Adevărul
„Uitați-vă la el, e și o mână divină” » Poveștile emoționante ale oamenilor ...
GSP SPECIAL
Directorii de școli au salarii mai mici decât unii profesori: „Asta ...
Libertatea
In caseta tehnica de la UEFA nu se trece Emirates sau Alliantz Arena, ca nu platesc pentru reclama. Deci comentatorul nu are nici o vina ca in UCL stadioanele sunt Arsenal si Bayern conf directivelor uefa
Cu toti $ care au venit la echipa trebuie se fii de un optimism debordant ca sa te prezinti in Champions League cu jucatori gen Popey, Gheorghevsky si cu un singur atacant mediocru. Treaba merge asa in Liga I, insa la acest nivel...nasol.
Popica este iesit din forma!Practic nu are concurenta!
Te aflu io dupa ip stai fara grija.
BAAAAA ..... nu mai dati mingea pe dreapta!!!!
esti tu limitat, cooiutz! De-ai fi Abramovici, cu o echipa unde s-a investit 2 MILIARDE lire, ai concepe un esec in fata unei formatii din jegul asta de tara bananiera? Schurle ala face cat toata liga lui Mitica
spartakuse daca te vad cred ca musc din tine
Sa o iei in gura si tu si mama ta gunoi.
Diferenta e mare, dar la cati bani intra anul asta din UCL si Chiriches poti sa rupi si tu macar 5 milioane sa iei un jucator sau doi mai de Doamne ajuta, nu toti martalogii liberi de contract! Hai ca ma enervez aiurea si sparg tableta! Dar nu am sa injur echipa niciodata si nu o sa rad de ea ca behaitoarea. Una e sa fii antigigi si antimm ai alta e sa razi de propria echipa! Hai cu golul baieti, avem puterea sa le tinem piept si sa facem surpriza!
tvrplus.ro/live-tvr-1-1 ia vezi daca iti merge..e de pe site-ul TVR
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.