Alte știri din fotbal
Soția lui Ișfan a reacționat, după ce Alex a semnat cu Real Oviedo + întâmpinat cu ironii de spanioli: „Paraschiv 2.0”
0
Și-au cedat și stoperul: „Mulțumim și succes în Angola!”
0
7 concluzii, după amicalul lui Dinamo cu Ștefăneștii de Jos » Bornă istorică, pentru cine a fost ultimul meci + revelația de la Săftica
1
Dinamo - Ștefăneștii de Jos, amical cu porțile închise la Săftica » Noua achiziție a marcat unicul gol
4
Știri din fotbal internațional
Bătălia pentru semifinale se poartă la cel mai înalt nivel » Norvegienii provoacă, iar englezii acceptă ironic: „Nu puneți niciodată un pariu pe care nu îl puteți câștiga!”
0
Veste tragică: titularul de la Mondial a murit la 25 de ani! » Ultima imagine pe care a apucat să o posteze
1
Asemănare izbitoare! » Fotomodelul nu mai face față întrebărilor: „Ești sora lui Erling Haaland?”
0
Harry Kane, „băgat în ședință” de David Beckham înaintea „sfertului” cu Norvegia
0
Lifestyle
Soția lui Ișfan a reacționat, după ce Alex a semnat cu Real Oviedo + întâmpinat cu ironii de spanioli: „Paraschiv 2.0”
0
Asemănare izbitoare! » Fotomodelul nu mai face față întrebărilor: „Ești sora lui Erling Haaland?”
0
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a României nu a pierdut niciodată
1
Brad Pitt, prezent la Spania - Belgia cu iubita mai tânără cu 29 de ani
0
Culisele războiului fratricid din PNL. Liniile roșii care au fost depășite: ...
Libertatea
„Cimitirul de lubenițe” din Oltenia. De ce preferă fermierii să lase ...
Adevărul
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care electricele chinezești sunt mult mai ieftine acasă. Un ...
Libertatea
nu'mi place genul asta de discutii. mi se pare asemanator cu genul de discutie in care se dezbate problema cine e mai bun dintre Messi si Ronaldo. au jucat 2 meciuri si deja le punem preturi de vanzare. hai sa le facem niste cd'uri din aceste 2 meciuri si sa le trimitem pe adresa celor de la Bayern, Real si Barca. Guardiola sigur il cumpara pe Dodel daca vede un cd cu el din acest meci.
nu mai beau DAB de vreo 2 ani, nici Claussthaller.. beau o'hara + guiness, mix...) o data pe luna, si cant in germana, nu vezi ?..)))
A fost "socat" de jocul Stelei din acest inceput de sezon! Isi spun speranta in CFR!
Nu cred ca ai vazut astazi acea cursa a lui Chiriches. Si nu este un caz izolat,de multe ori iese cu dribling din aparare. Are si sut bun de la distanta. Iar despre felul cum se aparara nu mai am ce sa comentez. Chipciu este un jucator bun,drbleaza binisor,paseaza binisor,suteaza bine,are si viteza,este de asemenea si muncitor si are si o mentalitate de invingator. Dar cred ca cel mai valoros este Chiriches apoi Latovlevici,dupa care se lasa cateva locri libere si vin Chipciu,Pintilii,Bourceanu,Stanciu sau Iancu(care urmeaza sa demonstreze).
was ? scuze... ce ?..)) ma chinuie talentul, mein herr.. ptiu.. amigo !..)) nici eu nu stiam ca stiu germana ! pe bune, eu nu mint !.. adica.. eu stiu ???.. nu !, cred ca nu.. sigur ca nu ! dar.. totusi... ?? poate ca... cine stie...?? oare ??... hmm... ..)
si eu, de ei nu am mentionat pentru ca inca n-au confirmat suta la suta, sunt inca ,la stadiul de promisuni, dar in scurt timp probabil ca vor deveni certitudini, ti-am zis ca nu putem sa avem aceleasi opinii tot timpul:)) ar fi culmea, este? mie mi se pare un jucator extrem de bun popa, talent? ce inseamna talent, are o tehnica peste medie si mai ales tehnica in viteza! e o exrema moderna care s-ar plia la echipele bune din europa,nu prea se lipeste la gol, asta zic eu ca e opunctul lui slab, dar repet, asta e doar chestie de gusturi. sa-i raspun si lui adrian84- chiriches, chipciu si laotvlevic cred eu ca sunt cei mai valorosi ,la ra asta, exact in ordinea in care i-am pus!
GERULA..ASA DUPA CUM ATI PORNIT NE BATETI..DAR NU SE STIE CE ENERGII POZITIVE SE ATATA DIN REZERVORUL CAINILOR ROSII.....
Asa e cand bei prea mult DAB :))
Pentru CL aveam nevoie de Falcao dar cum acest lucru este imposibil ne multumim cu Piovaccari...
discutam ca fapt divers, mai bandole..)) nu ca vindem noi fuga mare, ce pl mea ai..)) auzi ba savi, mergem la piata ?..))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.