INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » SEMIFINALE, RETUR Q REAL MADRID - BAYERN (AZI, 21:45, TVR1, ÎN TUR 1-2)
Alte știri din fotbal
După ce ultrașii dinamoviști au cerut ca noua stemă să dispară, oficialii au răspuns cu un comunicat: „V-am simțit revolta și vă ascultăm”
2
Și programul DDB se dezice de noua siglă a lui Dinamo: „Un produs derizoriu!”
1
Reacția conducerii după promovarea Corvinului în Superliga: „Nea Mircea! Mi-ai cerut, în urmă cu un an”
0
„Să-și intre în rol!” » Direct de pe stadion, unul dintre „copiii” lui Mircea Lucescu anunță obiectivul Corvinului în prima ligă: „N-am promovat doar să facem prezența!”
0
Știri din fotbal internațional
Doi specialiști în arbitraj s-au contrat în scandalul de la Bayern - PSG: „De neînțeles”
0
Vincent Kompany a lansat acuzații dure, după Bayern - PSG: „Nu am găsit nicio imagine care să arate asta”
0
Luis Enrique, după Bayern - PSG: „Iubim mingea, am jucat la cel mai înalt nivel”
0
Pe cine a remarcat Ilie Dumitrescu după Bayern - PSG: „Perfect”
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
China, implicată în negocieri cheie pentru deblocarea Strâmtorii Ormuz. ...
Libertatea
SUA consideră că Ucraina nu va rezista nici măcar două zile fără ajutor ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Imaginile din satelit arată că Iranul a provocat distrugeri masive asupra ...
Libertatea
nu cicatricea il face urat, ci liniile fizionomii sale! Dar e irelevant, bestia mai degraba e la Real! Pepe chiar e o mica bestie, pe mine ma amuza cu iesirile si frustrarile sale! Titlul corect ar fi: Frumosul (CR), Bestia (Pepe) si Pedofilii (Ribbery si Benzema, stiti voi actiunea aia blonda)
Frumosul si bestia, ce titlu de [...]. Suntem la concurs de frumusete? Cum ar fi aratat acum CR daca zbura cu capul prin parbrizul masinii la varsta de 2 ani?
adevarul este ca ribery e urit cu spume dar asta nu are legatura cu fotbalul practicat.sunt fan real dar sper sa nu fie prea euforici dupa eliminarea barcei,sper sa fie concentrati ptr ca nemtii ramin intotdeauna periculosi si nu renunta niciodata la lupta!zic ca va fi o partida grea ptr real dar sper sa o cistige fara drept de apel.FORTA REAL MADRID!
metrosexual e putin zis.cred ca mai degraba papusa masculina cristiano (ronaldo e numai unul adica il fenomeno)
gsp-ul e in doliu? si simte nevoia sa-l ironizeze pe Ronaldo pt ca Messi nu a miscat cu englezii?
.
DACA IESE SI REAL.
ce articol de rahat... bine macar ca nu il mai ridicati in slavi atat pe lessi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.