Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
mai degraba daca nu juca enache. cu actuala linie de fundas ii eliminam lejer pe aia de la sporting. daca ii aveam pe benzar si nedelcu in dubla aia ne calificam la pas. asa,am clacat cand oricum nu mai conta si era prea tarziu sa mai poti intoarce ceva.
Era mai bine daca ne calificam noi in favoarea lui sporting. Repet ce am zis si atunci daca enache dadea gol in tur noi eram calificati acum cu barcelona.
varane, varane cum ti-ai bagat-o singur in poarta(nicio aluzie la faptul ca voiculescu prin solutia imorala din 2005 ia dat putere absoluta lui basescu formand guvernul pdl ,iar dupa numai cativa ani voiculescu a fost bagat la parnaie fix de basescu). varane,varane.
tottenham deschide scorul pe bernabeu! madrilenii nu mi se par in cea mai buna forma, totusi cred ca vor intoarce scorul! spurs ramane o echipa tare periculoasa!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Era o alta lume . Estul nu permitea Vestului mai mult de 3 jucatori straini cu exceptia Angliei care putea folosi britanici cit cuprinde. Atunci Liverpool reprezenta Liverpool iar Nationala Cocosului Galic avea numai cocosi cu exceptia lui Trezor . Am prinss si lumea acea. Mi se parea mai normala la cap .
Multinationala City pare din alta lume !
daniel si mie imi place Napoli dar sunt prea mici pt City, nu uita ca steaua a scapat ieftin cu 0-5 la Bucuresti:) city sunt o masina de fotbal. napoli cred ca ia si ea 4-5 lejer dar probabil vor da si golul de onoare. Pe timpul lui nea nicu daca venea city in Ghencea? nu cred ca scapa fara sa ia 3:)
Cred ca e timpul sa mai luam o pauza cu real si barcelona . Sper ca a sosit clipa cin PSG si City vor juca finala C.L .
I-a omorit city . Min 12 . Arrivederci Napoli !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.