Alte știri din fotbal
Olimpiu Moruțan, transferul iernii în Superliga, susține prima conferință de presă la Rapid
0
Răcit înainte de derby, Charalambous a anunțat o nouă absență cu CFR: „A simțit ceva la spate”
0
Pentru ISTORIE! A fost semnat actul pentru OZN-ul din inima României care va costa 64.000.000 de euro
0
Daniel Bîrligea, scos la vânzare » Impresarul atacantului de la FCSB, anunț major: „Pentru jumătate din sumă”
7
Știri din fotbal internațional
Insula cea mai mare de pe glob are 10% din populație fotbaliști legitimați și vrea în preliminariile Mondiale! » Răspunsul CONCACAF și replica pentru Donald Trump
0
Hansi Flick, înainte de alegerile de la conducerea Barcelonei: „Nu investim mulți bani, dar luăm decizii corecte”
0
Condiția pusă de Jurgen Klopp pentru a o antrena pe Real Madrid » La ce jucători s-ar putea renunța în vară
0
Chivu, contraatac la Mourinho: „Dușmanii fac gălăgie, dar mă bazez pe experiența mea din academia lui Inter”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Rușii, atac masiv cu sute de drone și rachete: au bombardat fabrica de ...
Libertatea
Eu zic ca ai vazut meciul cu sonorul inchis ca altfel auzeai cat de mare strateg e Hagi care schimba mereu schemele de joc de nimeni nu-l poate citi. Pierzi imens daca nu asculti odele comentatorilor pentru marele antrenor Hagi.
Hagi cred ca a văzut alt meci.. Aia au fost calare pe Farul în repriza a doua și jucau în deplasare..Au ratat vreo 3,4 ocazii clare de gol.. La Tiraspol le da scor Sheriff... Jucătorii Farului sunt supraestimati, la un moment dat nu mai aveau suflu iar serifii zburdau pe teren. Echipa asta poate e buna într un campionat ca al nostru dar și aici dacă prinzi o conjunctura favorabila dar în rest în Europa nu prea face fata.. Un 1 0 f norocos, nea Hagi!!
Farul a avut noroc cu carul ca sherifii nu au fost mai atenti la finalizare / ultima pasa in primele 15 minute, cand treceau ca prin branza prin mijloful farului si jumatate de fundasi. Hai, nea gica, te credeam mai cu capul pe umeri...
Uite astea nu-mi plac. A castigat un campionat, lumea l-a ridicat in slavi si-acum se urca in copac. Toata lumea a vazut ce meci de doi bani au facut, cu o echipa care la noi in campionat n-ar prinde play-off-ul.
Oare la ce s-o fi uitat Hagi, priceputu' pricepuților ?! O să vedeți cu ce "ritm și intensitate" o să vă de-a cu terenul în cap "moldovenii" africani dacă o să jucați la fel și-n retur! Oare Petrescu i-a lăsat "banderola" lui Hagi ?
Da pe cine intereseaza de ce se irita si mai ales, unde se irita, Hannah Montana?!?))))
Farul o echipa cu un joc de liga a treia în fața unei echipe din Tiraspol încropită în graba acum o săptămână !! În rest doar istericalele aiurite ale lui Hagi care au bulversat jucătorii ,ce au dat un gol norocos !
in cazul in care te-ai plictisit de sumi.... cu carafele la soare...
O echipa Sheriff ,adunata de 1 ( una ) săptămâna, da de mercenari fotbalistic vorbind ,dar Farul nu o sa- i poată din aceasta competiție ! Niciodată, Aștept contradicțiile, mai ales ,celor mulți spectatori ( susținători) ai echipei acestor machedoni ! UNDE ,ATI FOST CEI MULTI ,CAND A FOST NEVOIE DE VOU ,VENEAU ( Străinii spre voi ,tip ,ungurii ,moldovenii !? Nu ați văzut ca sant negrii ,De ce nu ați strigat afara cu ....,știți voi ) Va doresc un retur de Naționalism ,desigur sa ne calificam !
*** sa bati RERAL MADRID pe Bernabeu si sa iei bataie de la niste CVASI ANONIMI, ai unui ALBANEZ *** si AGRAMAT, pe care presa PEDESERISTA l-a facut " rege " ? ? ? ? CULMEA *** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.