Alte știri din fotbal
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
0
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
0
Florin Prunea: „Ei fac echipa perfectă în Liga 1”
0
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Știri din fotbal internațional
Parcă sunt blestemați » Fanii lui PAOK au mai trecut printr-un accident asemănător în urmă cu 26 de ani
0
Cristi Chivu și jucătorul lui s-au amuzat copios: „Atunci să-l punem în poartă!”
0
Mesaj emoționant la retragerea lui Miralem Pjanic: „Fotbalul a fost muzica mea. Pianul a fost terenul meu”
0
Kurt Zouma, așteptat să semneze cu noua echipă » Ce salariu solicită
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Anders Aslund, fost consilier al lui Boris Elțîn și expert în geopolitică: ...
Libertatea
Un meci f slab între 2 echipe f slabe
Abia aștept sa comentam impreuna prestatia baietilor condusi de Lucescu. Sunt sugur ca va avea rezultate pe masura așteptărilor voastre. O sa ma tavalesc. Atunci vom vedea care suge pula dun pasiune si care o suge pe bani. Voi oricum va incadrati in ambele situații ????????????
Que guapa, patron!
Băi, jurnaliști de doi bani, atât vă duce capul? Becali nu a râs de Mititelu, ci a lăsat de înțeles că se bucură, căci Mititelu are 50 la sută din Baeten la transfer. Deștepților. Vorba vine
Nu mai e necesar pentru că Nea Gigi s-a deșteptat și îi face o ofertă lui Șucu să îl cumpere pe Nelu Lemon de la Rapid. Drumul e clar.
Mi se pare mie, sau e chiar singura schimbarea reusita in anii astia de "antrenorat" ai ciobanului? Isi mai aduce cineva aminte, vreun exemplu cand o schimbarea facuta de el prin telefon sa fi avut succes in teren?
În afara faptului că a fost dureros să urmărești meciul... Poate că cei de la Macabi au un minus, din prisma faptului că nu au meciuri în picioare, dar oricum sunt slabi! De partea cealaltă... Jale, chin, durere... În altă ordine de idei, voi presa ar trebui să încetați să îi mai puneți întrebări legate de fotbal lui Elias C. Îl puteți întreba de vreme, cum i se pare viața în România,dacă familia este ok, dacă sunt mulțumiți de condițiile de cazare... Chestii... Dar absolut nimic legat de fotbal!! Să îl întrebați pe Elias despre fotbal, este ca și cum l-ați întreba pe Leonardo di Caprio, despre cotația la Bursă, tendința acțiunilor... Doar pentru faptul că a jucat în "Lupul de pe Wall Street". Aparent... Ce păcăliți (slabi la intelect), sunteți voi care adresați întrebările... Nu cel care vă răspunde în necunostinta de cauză/subiect.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cred ca a zis o bine Ilie, Dumenezeu a calificat-o pe FCSB. La ce atacanti n-are, daca nu se duc umili si defensivi la Praga, vin cu sacosa plina. Nu ca Sparta ar fi o super echipa, dar ca sunt ei slabi in atac. Cine stie, poate mai face Dumnezeu o minune si trec si de cehi si prind Ludogoret in playoff
pai aia este problema ca nu mai este timp,jucam cu sparta peste 6 zile. grav ca astia de la uefa i-au permis lui sparta sa joaca marti in loc de miercuri cu noi. bleah.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.