Alte știri din fotbal
Deschidere rapidă de scor în CFR Cluj - Csikszereda » Duel între două formații în mare nevoie de puncte
0
Vi-l mai amintiți? » Decizia MAJORĂ luată de atacantul care a fost decisiv pentru CFR Cluj: „Unul dintre cei mai îndrăgiți de la echipa noastră”
0
Sepsi, pe loc promovabil direct după victoria cu Concordia Chiajna, din primul duel al rundei #17 » Clasamentul ACUM
1
Zeljko Kopic mesaj pentru dinamoviști: „Și acum, de Crăciun, și la anul”
0
Știri din fotbal internațional
Înaintea meciului direct, De Rossi și-a amintit că a fost coleg cu Cristi Chivu: „Cum mă simt să îl văd? Să vă zic”
0
Fostul jucător al CFR-ului, dorit în Premier League! Crystal Palace și Birmingham îl vor în ianuarie
1
Carlo Ancelotti a primit o ofertă de nerefuzat și urmează să semneze!
2
Fanii se revoltă înainte de Cupa Mondială: „Scandalos!”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
6
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Marina britanică a vânat timp de trei zile un submarin rusesc care a reușit ...
Libertatea
Prețurile exorbitante ale biletelor pentru Campionatul Mondial 2026 ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Kovesi, primele declarații despre magistrații care au dezvăluit abuzurile ...
Libertatea
niiiii la oiiiii,ete ai dracu voiati in europa...ati fost si ati facut MARE BRANZA
altul mai bun ca zapata,nu gasiti !
De unde stii tu domnu' cronicar ca gigi datea sms la impresari, oi avea vreun glob magic, comentariile rautacioase la adresa lui zapata nici nu le mai comentez,au zis baietii mai sus destule,daca nu era el luam 4 goluri asta daca erai atent la partida.Se vede ca nu ai nicio treaba cu meseria asta.du-te la Clik sau la revista ciao, acolo sigur te gasesti in mediul tau.
m-am referit la comentariile distinsilor tovarasi de la gsp de aceea nu se vad meciurile peste tot sa nu se vada prostia lor peste tot
In continuarea com. de mai jos....De-ai stii tu bai zelgin ( nume de gropar) ce a fost azi la gra ta, a mamei tale, si a tuturor rudeniilor, grad 1, 2 , 3....ne-ar trebui vreo 2 ani de post.Si apropo.....prin zid nu era loc sa intre o minge cum prost ai vazut tu, ci cred ca intrau vreo 10........maimutica mica ce esti tu
daca ar fi comentat femei,da,intelegeam modul de promovare,dar voi?ce cautati?,sau ce a-ti pierdut?sunteti 0!mii de scuze doamnelor,nu sant misogin
Golurile pe care a luat Zapata la Lyon,o lua orice portar din lume!Pacat ca a fost batjocorit de fundasi!Dupa parerea mea fundasii sunt de vina la ambele goluri!
... gazetari... c strambe sa mai bage... de parca doar zapata era pe teren... incurajatii nu ii criticati, nu ii laidati dar nici sa faceti din tantar armasar... oricum gazetaria romana... n'ai pretentii d la ei... asta le e nivelul ... hai romania!!! forza STEAUA!!!
Ma gandesc ca nu ai auzit,dar mai sa fi si vazut meciuri cu LEV IASIN,DINO ZOFF,SEPP MAIER,GORDON BANCKS care au gafat si ei dar nimeni nu i-au facut GROPARI si te-ai gasit tu cu studii la BAMBOO sa judeci un sportiv,tu care ai auzit doar de SORIN PUSTIU[nu de Sorin Cartu]si altii.Dar cum ciupercile otravitoare se distrug ca sa nu faca rau ,sper sa se intample si cu voi la fel.Pacat ca nu a-ti invatat nimic de la un Cristian Topescu,Ioan Chirila.Basescu avea dreptate-sunteti ziaristi TONOMAT
ce aveti cu ZAPATA eu unu nu va inteleg daca nu era el lyon facea scorul seri din liga problema nu e la el este la ceilalti care lasau arversari sa inainteze cu mingea 20-30 de metri fara sa intre la minge
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.