Alte știri din fotbal
Iranul negociază cu FRF un meci amical cu naționala României înaintea Campionatului Mondial
0
România U18 - Danemarca U18, la Clinceni, în calificările la Campionatul European: ambele au maximum de puncte
0
Elveția U20 - România U20, în Elite League » Ultimul meci din această primăvară pentru elevii lui Iencsi
0
Nelu Varga intervine din Africa: „Am virat toți banii, nu ne jucăm!” + Ce se întâmplă cu postul lui Marius Bilașco
0
Știri din fotbal internațional
Barajele decisive pentru Campionatul Mondial » Europa își află astăzi ultimele 4 reprezentante la turneul final
0
Selecționerul Spaniei îl provoacă pe Hansi Flick: „Risc și mai mulți jucători de la Barcelona!”
0
Rivalitatea dintre Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-a mutat pe piața transferurilor!
0
Selecționer dat afară la miezul nopții, cu 79 de zile înainte de Mondial!
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
O adolescentă de 16 ani, ucisă în plină stradă. Cinci tineri au fost ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
99.99% este gresit total, pot sa-ti reamintesc ca Zidane are 3 trofee , Ancelotti 3 iar Mourinho 2
Bine ca nu este blestemat de samanii porumbaci din România))) Era terminat pe viata dacă întra pe mana vrăjitoarei omida)))
In capul tau *** este egal cu african, nu? Zi-mi un singur african din echipa lui Pep, de curiozitate. Apropos, cand a venit la Barcelona prima lui grija a fost sa scape de Eto'o.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
culmea este ca guardiola totusi are 2 ucl castigate,mai multe decat 99,99% din antrenori. si vad ca baga la *** in echipa de rupe,deci a primit pep torul?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Guardiola e mare poate scrie carti despre, cum nu se castiga Liga Campionilor ;))
"Mare" antrenor e Pep_unlimited_budget asta :((
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.