Alte știri din fotbal
Oțelul Galați și-a anunțat antrenorul pentru sezonul următor
0
Pleacă omul de bază de la UTA și are ofertă din play-off-ul Superligii!
0
Lista extinsă a lui Gică Hagi » Ei sunt jucătorii din Superligă în vederile selecționerului
0
3 idei ale lui Marius Baciu despre FCSB » Dezvăluiri despre discuția cu Gigi Becali
0
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu, „Colosul din București” » Pentru ce titlu se bate internaționalul român
0
Chindriș și Itu, deznodământ dramatic în finala Cupei Bulgariei
0
Cât a costat-o pe Arsenal primul titlu din era Mikel Arteta
3
Și-a rupt degetul la încălzire, dar și-a ajutat echipa să câștige Europa League: „Nu m-a afectat”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
0
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Un lift s-a prăbușit în clădirea Ministerului Transporturilor. 3 persoane ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Românii plătesc facturi record în luna mai. De ce listele de întreținere au ...
Libertatea
Rapidistii va tin pumnii ... Bafta Poli, dar ... greu al draqului de greu cu Stuttgart. Rapidul numai de nemti a avut parte in ultima perioada, care sunt recunoscuti pentru cat alearga, cat se daruiesc si cat te macina ... pe deasupra ati mai dat si de o echipa super tare. Imposibil nu e ... dar e al draqului de greu! Bafta Poli!
ba CHIZDA, tu esti chiar debil..... cum un 0-0 e mai bun ca un 2-0 nu ai simtul realitati esti de pe marte. te rog nu-ti mai scrie aberatiile poate ar trebui sa te angajeze astia de la gsp sau prosport ca esti ca si ei.
0-0 este chiar mai bun decat un 1-0 sau 2-0. de ce? simplu. in primul rand ii face pe svabi sa plece linistiti din banat, ii adoarme in perspectiva meciului retur, pe cand celelalte doua ipotetice rezultate i-ar mobiliza si ambitiona in plus. apoi, si daca ar bate la 1 sau 2-0, poli tot trb sa marcheze la stuttgart, ptr ca nemtii ii vor tavalugii rau. apoi, cel mai bine poli stie sa se apere si sa contraatace, asta sa faca si la TM si la Stuttgart: sa nu ia gol in plus decat marcheaza!
Nelutu, mi-as permite sa iti dau un sfat: Nemtii, mai ales dupa ce au urmarit meciurile cu Sahtior nu se vor astepta ca noi sa atacam. Poate ar fi bune 15 minute de presiune constanta in careul lor pt ca putem face 1-0 in primele 15 min. Entuziasmul publicului, o noua arena...le va fi greu pana vor intra in joc si se vor dezmetici. Dupa aceea...putem juka "ceea ce stim" si sa-i mai bubuim o data pe contratac!
Defensiv, nedefnsiv, nu conteaza. Conteaza sa facem tot posibilul sa trecem de ei. Disciplina si incredere. Daca baga autocarul in poarta chiar nu e important. Important e sa avem in final pe tabela un scor care sa ne dea sanse mai departe. Bafta Nelutu! Bafta baieti! Hai Poli!
daca jucam cel putin la fel de bine si ne aparam sa nu luam gol dar sa fortam mai mult pe atac si sa reusim sa dam gol in prima repriza si eu cred ca se poate eu zic ca vom reusi poate sa trecem de nemti ar fi totusi o performanta mare pentru noisi pentru oras si cel care sa luptat in ultimi ani ,si a investit in acest club si la adus pe linia de plutire,toate meritele pentru iancu si modul in care se lupta pentru revenirea la normalitate a acestui club adica palmares culori si nume.
Important e sa nu luam gol, e adevarat. Si la fel de important e sa dam gol cind avem ocazia, atacantii nostri sa finalizeze actiunile si sa nu incercam sa il driblam si pe Lehman... Daca Magera ar in cercat sa preia mingea (cum ar fi facut-o Gigel sau Winston) in meciul din Giulesti acum am fi avut 5 puncte in Liga1, nu? Foarte important publicul in meciul asta, la nemti nu se incurajeaza in asa fel echipele, daca tot stadionul cinta ca si cu Shaktar ar fi perfect! Forza Viola!
Cel mai important este sa nu primeasca gol acasa. In rest cu putin noroc nu se stie.
Bun 0-0?Daca ar fi toata ziua Duminica...Nu imi place cum arata Poli...In 3 partide nu a reusit sa marcheze mai mult de un gol pe meci...Arata cam defensiv si nu cred ca este bine...Cred ca aceasta echipa are un potential mult mai mare.O data cu retragerea lui artiom nici centrarile nu mai vin...Poli Timisoara nu este Bistrita.Nu am vazut la Poli aceea posesie prelungita.Cea mai buna aparare este atacul...Asa ar trebui sa joace Poli Timisoara.Respect pentru d-l Iancu...
Pai si dumneata esti cam strain de gramatica,bine ca le ai cu sfaturile
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.