Alte știri din fotbal
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Pleacă Ionuț Chirilă după doar două săptămâni la noua echipă? Ar vrea măcar să înceapă antrenamentele: „Mă duc!”
0
Dorinel Munteanu a semnat! Vestea primită chiar la prezentarea oficială: „2 milioane de euro, controlează tot”
1
Fără precedent la Craiova! Suporterii s-au așezat la cozi imense: de ce se grăbesc oltenii
0
Știri din fotbal internațional
Superliga trimite doi oameni la Cupa Mondială » Comparația cu 2022 și 2018 + Cum stau Ungaria, Ucraina și Serbia?
0
Jucătorii lui Thomas Tuchel, zguduiți de un cutremur de 6,1 grade pe scara Richter!
0
Barcelona a decis să nu intre într-o licitație cu Real Madrid pentru Julian Alvarez
0
Încă o inovație bizară la Mondial » FIFA lansează un serviciu controversat pe stadioane, denumit „Super Shoutout”
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
4
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
daca nu intelegeti ce am scris mai jos sa stiti ca mi-au scos niste cuv p*l3l3.
Hai Timisoara ca se poate.Atentie insa,nemtii sunt foarte tari indiferent ca e vorba de Stuttgard,Koln sau Borusia Dortmund.Oricum cred ca Timisoara se va califica.Hai Romania.
Se poate repeta istoria din dubla cu Sahtior.
e bun si 0-0 diseara tinand cont ca nu joaca cativa jucatori de baza,ca nui nici un bai sai batem la ei acasa in retur...POLI TIMISOARA
Bai nene,dar Germania asta mai au nemti autentici in nationala lor?
Se pare ca nu joaca Parks. O pierdere importanta pentru jocul tactic al lui Sabau. O sa se bazeze doar pe Bucur la contra-atacuri.
CE GREU MA ? E CEL MAI ACCESIBIL ADVERSAR PE CARE PUTEA SA-L INTALNEASCA , REVENITI-VA .. DACA NICI CU ASTIA NU SE CALIFICA , ATUNCI CU CINE ??
o sa vedeti ca poli va elimina stuttgard deoarece are aparare varza si bucur si parks poate specula orice greseala si avem la mijloc pe alexa care inchide bine si fundasii avem si portar deci Forta POli Timisoara
Va fi greu insa nu imposibil,ci realizabil.Prin munca ,daruire si agresivitate putem elimina VfB Stuttgart.Cheia tine sa avem o aparare mobila,puternica pentru ca au 3 jucatori ultraofensivi:Cacau,Pogrebniak si Hleb.Punctul nevralgic al lui Stuttgart este apararea unde putem fructifica spatiile lasa-te libere de aparatorii svabi.
a sosit momentul adevarului ptr Poli ... Stuttgart nu este o echipa de nebatut dar vine dintr-un camp foarte puternic si asta conteaza mult...HAI POLI...nu ne dezamagi !! hai IANCULE...arata ca poti duce pe Timisoara in Europa intre echipele mari ... frumos ar fi sa avem doua echipe acolo sus in europa...Steaua si Poli Timis!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.