Alte știri din fotbal
Hermannstadt - FCSB și Slobozia - UTA » Aflăm ultima echipă retrogradată direct din Superliga
0
Cu ce vedetă TV a celebrat Mihai Rotaru câștigarea titlului » Cine i-a înmânat personal medalia de campion și un anunț uriaș al patronului
0
Craiova continuă sărbătoarea » Ce s-a întâmplat la primele ore ale dimineții
0
Bucuria din spatele bucuriei la Craiova, după câștigarea titlului! Ce s-a întâmplat în culise, dincolo de camerele TV
0
Știri din fotbal internațional
Scene incredibile în Olanda » Portarul a înscris din penalty în minutul 89 și și-a menținut echipa în prima ligă
0
Atletico în lacrimi » Metropolitano și-a luat rămas bun de la legenda Antoine Griezmann: „Am greșit când am mers la Barcelona. Vă cer iertare”
0
Vincent Kompany era să strice sărbătoarea titlului » Situația a fost salvată de soție!
0
„Thriller” în ultima rundă din Ligue 1 » Oaspeții au condus cu 4-1, dar a urmat un „Dinamo - Foresta”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
14
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Exact asta i-am raspuns si eu unui '' inteligent '' de pe aici ...
Serios ? Si cand o da in bara la arbitraj , este terfelit '***' din toate partile ! Mama ei de ipocrizie balcanica ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vezi ca incurcai '' borcanele '' ...
Și de ce arbitrul ungur e stabilit la Cluj ma rog? De ce nu la Budapesta, sau la Szeged? Sau vorba bancului:- Ne mutăm la Szekesfehervár? - Vai, dar cum poți să spui așa ceva?;)
Așa, și? Cui folosește? De-aia nu va suporta lumea! Când este bun și sus e maghiar, când este rău și jos este roman…
Exact, Kovacs e ungur, sa si-l revendice vecinii linistiti, Transilvania e a Romaniei, urmasii lui Attila sunt ai Budapestei, nu ne deranjeaza deloc.
Comentariu fără sens, e român atâta timp cât ei știu de ce parte a granițe el s-a născut.
Cand arbitreaza fara greseala, il consideram roman. Iar cand face greseli atunci e ungur. ????
Pai si evident ca este ungur se vede din nume . Nu inteleg care este problema? El arbitreaza in Romania si este un produs al scolii romanesti de arbitraj. Daca ar fi ca toti sa se numere dupa tara de ADN pai Zidane si Benzema jucau pentru Algeria iar Klose si Podolski pentru Polonia
Exact asta zic si eu. Mai ales ca suntem (din fericire) o mare Europa, in care toata lumea poate sa calatoreasca de la Sofia la Copenhaga doar cu rucsacul in spate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.