INTERNATIONAL  »  LIGA CAMPIONILOR  »  INTER - MANCHESTER UNITED 0-0

Jose Mourinho: "Totul a fost împotriva noastră. Nu vreau să intru în detalii, cum ar fi că nu am avut un penalty" :)

Articol de GSP - Publicat miercuri, 25 februarie 2009 00:00

Antrenorul lui Inter, Jose Mourinho, spune că echipa sa a fost dezavantajată de arbitrajul centralului spaniol Luis Medina Cantalejo în prima manşă a optimilor de finală ale Ligii Campionilor (0-0).

"Poate că în retur vom avea un arbitru care să fie de partea noastră. :O Dacă mergem pe Old Trafford şi nu avem un arbitru la fel de bun cum a fost Cantalejo pentru United, dar măcar unul care să ne protejeze, atunci ne vom califica fără probleme.

Nu vreau să intru în detalii cum ar fi faptul că nu am beneficiat de un penalty. Totul a fost împotriva echipei mele, fiecare detaliu minor!" a comentat Mourinho la finalul partidei.