Alte știri din fotbal
Pus pe liber, Elvir Koljic semnează » Va fi coleg cu un alt fost rapidist
0
„Este momentul perfect să arate nivelul” » Nuno Campos, încrezător înaintea derby-ului cu Craiova
0
Cristiano Bergodi despre adversara din Norvegia pentru retur: „Poate câștiga campionatul în România”
0
Reacție virulentă după rușinea FCSB - Auda 2-3: „Labonne? Boutoutaou? La banii ăia se putea găsi ceva mai de calitate. Sunt subțiri”
5
Știri din fotbal internațional
Recordul Guinness, aproape să fie doborât » Peste 23 de milioane de oameni cer excluderea Argentinei de la Mondial
0
Dorit selecționer, Pep Guardiola le-a dat răspunsul clar italienilor
0
Rezultat mincinos?! » 10 concluzii după dezastrul FCSB - FK Auda: unde a fost slab Boutoutaou și cine i-a terorizat pe roș-albaștri
0
Chelsea bifează un nou transfer spectaculos după Mondial
0
Lifestyle
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
4
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
Filmul dronei doborâte la Buzău: MApN explică cum și de ce a decis pilotul ...
Libertatea
Planul secret pentru „Santinela NATO” la Marea Neagră. Obstacolul ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
SURSE Război politic total. PNL pregătește trimiterea acasă a garniturilor ...
Libertatea
La cei pe care i-ai zis sunt euro, nu lire sterline. E mare diferenta.
Sunt complet de acord cu tine. Din pacate deoarece joaca la o echipa din Romania ofertele sunt si ele facute pentru o echipa din Romania. Daca o plece de la CFR in Anglia si o sa aiba succes pretul lui ar putea fi si de 7-8 milioane. Un exemplu e Traore.
VA FACETI DE RAS MAI GSP -ISTILOR ....!!!! DECI PE SOUGOU ARE VALOARE DE 2 MIL LIRE STERLINE SI DODEL DE 4 MILIOANE ????? IAR CHIRICHES DE 10 MILIOANE ????? MAI NOU STEAUA JOACA CU TREI FUNDASI CENTRALI CA SA ACOPERE GAFELE LUI CHIRICHES ....!!!! :))))))))))))))))))))))))
Sougou e foarte bun si are potential, e clar peste 3.5 mil. euro.
Nu cred ca un fotbalist care impresioneaza in CL si joaca precum joaca asta ar trebui vandut pe DOAR 3 milioane de euro. E penibil!
e intr-adevar o sperietoare pentru fundasi, problema e ca in timpul Ramadan-ului da rateuri si mai ameteste; din pacate programul turului nu poate fi adaptat...
L-as luar dar nu cu 10 milioane ... Radu Stefan si Sapunaru au plecat , dar nu pe 10 milioane si nu in criza , ci chiar in perioada de boom economic
* Guineea
te rog... taci! Romania a produs mai multi jucatori de clasa decat a produs toata Coasta de Fildes vreodata. de acord ca jucatorii romani nu mai sunt de incredere, dar cei de atac. aparatorii romani inca isi pot face ok treaba, vezi cazurile lui Sapunaru si Radu. ca n-a confirmat Moti in Italia asta e altceva, el nici in Romania n-a jucat nimic dupa. iar Chiriches pare mult mai bun decat Papp. pe principiul tau n-ai lua un jucator bun doar fiindca e din Guinea Ecuatoriala!
Traore e strain e din Coasta de Fildes , e din alt material , e alta poveste ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.