Alte știri din fotbal
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Ionel Augustin a numit fotbalistul care poate fi decisiv pentru Dinamo în lupta la titlu, dar i-a descoperit și o „hibă”: „Se simte lipsa de concentrare”
0
Știri din fotbal internațional
De ce Fenerbahce va folosi tricouri cu „Chobani” pe piept la meciul cu FCSB
0
Atac violent la adresa lui Elias Charalambous: „El chiar are față de papagal”
7
Bine că nu joacă ei! Detaliul unde FCSB este o formație liliputană comparativ cu Fenerbahce
2
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Ultimele informații înainte de meci
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
cum pana mea sa fie steaua echipa mare voi sunteti batuti in cap? ca sa fii o echipa mare tre sa joci bine intrun campionat puternic sau sa faci scoruri prin europa (face si steaua da negative )
iar se arunca cu c***t si intrigi din partea presei pentru trafic si like'uri :-)) Bai nene ce presa de tot rasul este in tara asta, vai mama voastra de ziaristi de doi bani! :-))
de obicei nu sunt asa extrem...dar pe unii de pe aici...v-as impusca....!!!!!
Deci ce a facut FC Parnaia aseara cu moldovenii???
tu faci pe alti cocalari si tu esti exemplu perfect de 5telist nascut si crescut la usa cortului, de neamurile lui balanel, cu limbaj si gandire de negrotel care sapa dupa fier si isi trimite puradeii la cersit. mai bine cumpara de mancare la satra, nu mai cheltui banii facuti din ciordit pe abonament la internet. carpa cu care se sterge la fund orice homeless cu 2 clase esti tu, cap sec.
AH DOAMNE ce bine e cand faci dreptate...a trebuit sa vina un meci in care adversarii sa nu stea capra si fc puscaria sa ia bataie....si nivelul lor de spectatori...ce sa zic,asa e ,sunt cei mai multi...2000 de mancatori de pufuleti...fc jilava RUSINEA ROMANIEI...si mai urmeaza....stati aproape...vrb peste 3 -4 zile. Hai ,acum liber la spume behehehehaitoarelor
Selectioner de maneliti la Fc Steaua Bucuresti :))))))))
hai sa sa mi-o vezi in ciorba cu tot neamu tau de homalai?? sunteti carpele noastre de 5 ani de zile, anu asta facem scor record saracie, si la toamna tot la Steaua te uiti in grupe europene, cocalar obosit hahahahahahahah DINAM999999999999999999999999 carpa noastra nr 1
da tarane, au dat 9, de fapt 8, ca unul l-a dat Fai si au luat 5 in 4 meciuri. cel mai slab dinamo din istorie, si 5telistii se mandresc ca au reusit 2 victorii si 2 egaluri. marea echipa 5toaia, au fost 300 de fani ieri in tribuna sa vada turma macelarita in ghena? acum mars la somn, maine ai de sapat dupa fier
Nu am inteles cu ce au intepat Steaua. Au spus doar ca nu e o echipa mare care din start sa nu fie de batut. Echipe mari in momentul de fata sunt Bayern Real Barca nu Steaua sau Ludogoret.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.