Articol de GSP - Publicat miercuri, 23 octombrie 2013 00:00 / Actualizat miercuri, 23 octombrie 2013 00:23
Atacantul Stelei, Pantelis Kapetanos, recunoaşte că această remiză cu Basel (1-1) nu a bucurat pe nimeni din vestiarul echipei, chiar dacă este primul punct din Champions League.
"Am văzut echipa, nimeni nu s-a bucurat, ne-am dorit victoria. Am scos totuşi un punct important şi avem şansa să mergem la Basel şi să cîştigăm.
Trebuie să dăm totul acolo. Dacă vom cîştiga, putem să ne gîndim la primăvara europeană.
E o diferenţă foarte mare între echipa de azi a celor de la Basel şi cea pe care am întîlnit-o cînd eram la CFR", a spus Kapetanos la DolceSport.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!