Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
*** cu perje .... se vor duce in cap cu LGBTQ-ul lor cu tot. Sa se ia de mână cu *** aia de la americani.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Interesant ca pana nu au sarit ziarele englezesti, totul a fost OK, iar Hermoso chiar se lauda cu "pupicul" ala. Dar na, dintr-o data s-a simtit agresata. Spania probabil o va lua in jos, oricum mie nu mi-a placut de loc (vezi meciul cu Japonia). Cred ca Japonia, cea mai tehnica si organiozata echipa merita titlul, dar din pacate ele nu au avut fizicul necesar pentru a se impune in fata unei Suedii artagoase si dure (ca si Germania, Anglia si SUA).
Sa concediezi antrenorul dupa ce castiga un titlu e prostia la maxim nu numai feminism, imi aduc aminte de un celebru Raducanu, mare "expert" in tenis, care a concediat antrenorul de tenis dupa ce fiica lui a castigat US-Open. Drept dovada, odinioara celebra progenitura, a ajuns o anonima... oare si Spania va merge cu fotbalul feminin in acceasi directie ca si Ema?
feministele toxice urasc ideea de meritocrație. tot timpul incearca sa compenseze succesele cuiva cu atacuri personale. o sa vedem cum o sa arate civilizatia vestica in 100 de ani de tratament anti-meritocratic
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.