Comentarii (8)
bobbypintilie
bobbypintilie  •  04 Noiembrie 2009, 11:48

Senzationala aceasta victorie!!! Bravo MILAN,Bravo LEONARDO!...daca va fi lasat Leo in pace sa-si faca treaba nu va dezamagi pe nimeni! Sunt fan de al lui LEONARDO din 1998 cand a venit la MILAN si fan de-al MILANULUI din 1987,de cand a venit la MILAN alt 'idol' de-al meu...MARCO UNICO(VAN BASTEN)...de cate ori am ocazia sa "trec' prin Italia dau o fuga si pe SAN SIRO(am vazut 6 meciuri de-a "diavolilor")si vreau sa zic baieti ca e de ajuns sa vezi un singur meci si nu vei uita ni

celmaitarero
celmaitarero  •  23 Octombrie 2009, 23:00

bv milan..fan pato..

•  23 Octombrie 2009, 12:09

nu sunt fanul niciuneia dintre echipe dar uitandu-ma la meci m`am bucurat de victoria milanului in fata unei echipe mereu umflate si vara valoare. un anume individ spunea ca a fost blat pt ca iker casillas a retras mana in fata lui pato la golul 2. pai a retras pentru ca lua rosu daca punea mana fiind in afara careului. ma bucur ca milan a predat o lectie unei echipe de ratati.

jimmypage1987
jimmypage1987  •  22 Octombrie 2009, 15:03

le-au trebuit 300 de mil. bagati in jucatori ca sa-i casapeasca Milan doar cu 3-2? buna investitie. ma bucur pt. mercenarul kaka'. FORZA MILAN !!!

fuhrerul
fuhrerul  •  22 Octombrie 2009, 14:40

vrem inca un trofeu chiar pe bernabeu!la fel ca la atena in 2007!FORZA MILAN!

stiinta23
stiinta23  •  22 Octombrie 2009, 14:34
Postat de duncanina pe 22 Octombrie 2009, 14:25

MILAAAAN si BARCELOOOOONA finala ligii de anul asta pe bernabeu! dupa un drum foarte greu pana la ei in galaxie, "pensionarii" lui MILAN i-au batut pe"galactici", care sunt buni doar cu echipe mici cand dau de fotbalisti sunt niste verze. abia astept urmatorul set al BRCELONEI cu "galacticii" lu' peste prajit!!!