Alte știri din fotbal
Robert Ilyeș a izbucnit nervos: „Rar mai prinzi FCSB în asemenea hal!”
0
Noul transfer de la FCSB, „camuflat” pe Arena Națională » Luni este așteptat să semneze
0
Salvatore Cisotti » FCSB a scos aceeași carte câștigătoare cu Csikszereda, într-un meci în care zăpada a învins fotbalul. Cum arată lupta la play-off
47
Revoltă prin ninsoare: mutările tactice ale lui Gigi Becali, contestate în văzul lumii pe Arenă + „Yeti” de la „oficială”
2
Știri din fotbal internațional
Reacția lui Arbeloa după fluierăturile primite pe Bernabeu: „Nu sunt Gandalf”
0
Imagini impresionante la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci după tragedia cu cei 7 suporteri
0
Faza reclamată de Pep Guardiola în Tottenham - Manchester City: „Dacă un fundaș îi face asta unui atacant, este penalty”
0
Cristi Chivu, o nouă conferință altfel: „Joi seara am adormit și fiica mea m-a trezit. M-am speriat, am crezut că...”
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Românii au ocolit televizorul: căderi drastice de audiență în 2025. Doar ...
Libertatea
Rezultat normal la Praga, asteptam un 3-0 pentru Dortmund, Sparta ramane cu punctul castigat la Milano. Foarte bun meciul lui Genk, antrenorul italian al belgienilor l-a “citit” pe Ancelotti, italienii n-au mai avut ocazii dupa pauza. Foarte bun meciul facut de Ianis, mi-a placut cu adevarat.
Tre sa mearga devreme la culcare Ianis.
Singurul orbit de ura esti TU, cu toate clonele adiacente. Mai schimba expresia, in afara de aceasta legata de neuron, nu stii alta, te-a ajuns senilitatea prematura. Poza de la avatar te caracterizeaza cat de educat si sportiv esti. Nu-l mai ura pe Ianis, este neprihanit ca tine, dar el n-are 50 ani.
Doar un om penibil nu ar recunoaste valoarea unui antrenor roman profesionist care a reusit o performanta chiar daca are trecut stelist sau rapidist...cum sunt Dan Petrescu sau Sumudica...daca foloseam doar un neuron ca tine si eram orbit de ura cum esti tu nu il sustineam niciodata pe Dan Petrescu sau pe Sumudica pentru ca au jucat la rivalele Steaua Bucuresti(adevarata, nu clona FCSB!) si Rapid...
Ianis Ianis și Nicușor Stanciu au fost titulari, cine naiba va plătește sa scrieți? Ar trebui sa dați bani sa va lase ăștia la tastatura.
Merci frumos pentru amabilitate!:)
fcsbistii se uita la gigi ..ca la fotbal mai stau o tura
cum e 0-0 la leipzig cu lyon daca ca marcat depay in min.11?
Pe bune? :)) Si eu m-am uitat, Ianis inexistent iar Stanciu a pierdut mingea punandu-i pe Dortmund pe contratacul de 0-1.
apa de ploaie ..cu Ianis
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.