Alte știri din fotbal
Jucătorul din Superliga l-a înfruntat pe Lionel Messi » Căpitan pe La Bombonera cu Argentina
0
OUT de la FCSB! Anunțul lui Mihai Stoica
0
Stadion nou în România până la sfârșitul deceniului! Când va fi gata arena de 64 de milioane de euro
0
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Asasinatul cu bombă de la Arad. Zeci de mii de euro din averea lui Ioan ...
Libertatea
Tu, ce treaba ai ba pe aici ? Te-ai trezit vorbind in somn ?
Ai și tu o problemă :) Champions League e organizată așa: preliminarii CL ( 3 tururi), play off, grupe, etc. Toate astea fac parte din Champions League! Nu din altă competiție!
deci campioana danemarcei dintr-un motiv inexplicabil nu este cap de serie in turul 3 ucl si a picat in turul 2 cu campioana andorrei. iar noi suntem cap de serie in turul 3 ucl. hmm
E mediul cu U Cluj :)
Nea janta, la mine la radio Spidola zic aia ca ca e 1-0 pentru Steaua, gol Baluta in min 20. La tine la VOYO cum e?!?
Ești pe stadion și i-ai numărat tu, ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai în 2015 *** avea 12 ani, îți dai seama ca nu știe pe ce lume trăiește. Suporterii FCSB nu au nici o treaba cu Steaua, ei sunt fani Gigi de fapt. Când FCSB nu o sa se mai bată la titlu, or sa dispară și cetățenii ăștia.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tu te uiti la aragaz. Eu ascult la radio, e min 20, 1-0 pentru Steaua, gol Baluta!!!
mie mi se pare tare ca totusi nu am trimis juniori in teren ci doar rezervele. trebuie sa batem pe slobozia si sa revenim pe primul loc.
Asistenta record! Dar fanii FCSB nu sunt simpatizanti de rezultat. Ei sunt suporteri infocati????????????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.