Alte știri din fotbal
Mihai Bobonete n-a lipsit de pe „Oblemenco”: „Cum fu și ce simții... Dacă prind și două zile legate de pescuit”
0
Florin Gardoș, sceptic înaintea barajului de promovare în Superligă: „Poate nu suntem pregătiți”
0
Primarul din Craiova anunță: „Antrenorul și jucătorii Universității vor primi titlul de cetățean de onoare”
4
„Nu blocați banii în imobiliare!” » Sfaturile unui analist financiar pentru fotbaliștii care nu știu ce să facă cu banii
0
Știri din fotbal internațional
Alertă la Barcelona » Starul s-a accidentat la ultimul meci și riscă să rateze Mondialul
0
Sezon istoric pentru Barcelona » Prima echipă care realizează această performanță în actualul format din La Liga
1
Satul cu 4 supermarket-uri ia cu asalt Bundesliga: n-are gară, dar se laudă cu 3 brutării! Acolo a jucat românul Cătălin Răcănel
0
Wayne Rooney a comentat noul scandal de la Liverpool: „Nu l-aș lăsa pe Salah să se apropie de stadion”
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
Desființarea FCSB umlinta totala la adresa fotbalului romanesc
Nu e prima data cand o echipa romaneasca se face de ras. S-au facut de ras de rand si Cfr, Dinamo, Rapid si Craiova in cupele europene, ca sa nu mai vorbim de acel 10-0 incasat de FCSB de la niste pescari amatori din Danemarca. Dar daca celelalte echipe romanesti care au dat-o in bara au fost desfiintate in Gsp, de aceasta data celor de la FCSB le-au fost gasite scuze, iar autorul articolului a incercat sa acrediteze ideea ca echipele din Andora ar fi bune si ca nu mai exista echipe mici. O rusine maxima albita, pentru ca e vorba de FCSB. Rusine GSP!
Guys, am nevoie să-mi spuneți cine ia titlul în Superligă :) că vreau să înjghebez un bilet cu "outrights". Încă n-au apărut cotele, dar ca să știu anticipat, FCSB asta va fi cea cu cota cea mai mititică, dar nu și campioană, nu? ????
Problema nu at fi ca au pierdut cu 2-1, daca etau 2 goluri primite intamplator, din vreun penalty usor acordat sau vreun autogol, sau o deviere f norocoasa. Problema e ca aia au dominat clar fecesebeul si au ratat ocazii rarisime. Scorul corect era macar 4 la 1 pt gazde
Da bre io sunt, si Brancusi si Balcescu si nea Tudor si nea Amza impreuna. Da nea Amza original nu surogatul acela de langa Genin :)) da rechinului, ca are nevoie de toate fondurile sa dea birtului dauna totala dupa rezultatul asta :))))
Reacția presei din Andorra, după eșecul FCSB-ului cu Inter Club d'Escaldes ”Inter Escaldes a câștigat și părăsește Champions League cu capul sus. Echipa lui Felip Ortiz a fost mai bună decât FCSB, dar pierde la general. Inter Club d’Escaldes a ‘distrus-o’ pe campioana en-titre din România și a câștigat cu 2-1, dar scorul la general e 3-4, astfel că e eliminată din Champions League”, a scris El Periodic. CUM BA SA OFERITI OCAZIA CELOR DIN ANDORRA SA SCRIE ASA !? CUM SA SUPORTE ROMANIA O ASA MARE UMILINTA. DUMNEZEULE !!!
somerule,deci nu eliminarile voastre rusinoase cu pescari sunt cele mai rusinoase,ci calificarea echiupei Steaua din liga 1 mai departe,dupa ce ultima data atata cfr cat si farul au fost eliminate rusinos inca din primul tur ucl. really?
La penaltyuri, cu o echipa superioara celei din Andorra...
Nu am vazut meciul. Ma uit si eu pe flashscore....gazdele 61% posesie.. 15-7 suturi...6-2 pe poarta. 3-1. O echipa din andorra !ANDORRA ! Cum se poate asa rusinos ? Oricat as avea eu cu echipa asta...dar nu se poate asa ceva....cum sa te faca de ras in halul asta aia din Andorra ?!? Se vor lauda la servici ca au surclasat la toate capitolele o echipa romaneasca si au fost la un pas de calificare ! Pe langa penalty ratat in tur si gol anulat aiurea. Cum adica andorra sa faca asa ceva Romaniei..?!? Ba, voi ati innebunit la cap ? Hai ca te bateau din greseala....dar te au surclasat la toate capitolele !!!
Sincer?! Pariuri!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.