Alte știri din fotbal
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
0
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
0
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Triplul campion al României face Uber, în străinătate: „Câștig mai mulți bani decât în fotbal”
0
Știri din fotbal internațional
Camere goale și cereri false de la FIFA » Marele eșec care se conturează înainte de Mondial
0
Aston Villa - Freiburg, finala Europa League » Rogers, șut puțin alături
0
Răsturnare de situație! Sergio Ramos blochează transferul internaționalului român
0
A antrenat-o pe Manchester United și a speriat Steaua, iar acum a ajuns la retrogradata în Liga 4
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Sparta a eliminat pe Steaua că......danezul hoț n-a dat un 11 metri vizibil de pe Marte.Altfel,cine știe ce se întâmpla??? Poate acum homunculul cOncret era pe aparate și nu mai polua pe aici cu prostia-i imensă...!!!...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cand vine de la un gigist esuat, music to my ears. Sunteti pleava, cea mai oribila (pseudo)echipa si cei mai oribili suporteri de pe planeta. Toti dupa chipul si asemanarea ciobanului puscarias.
Urmeaza. 5 v-au dat Silkeborgii cu tot cu titulari la retur, pe Arena Nationala. 6 urmeaza sa luati, doar asteapta.
Ba tocmai de aia sunt aici. Sa fac misto de tine, un esuat care spameaza toata ziua cu "Steaua din Liga 1", care ce sa vezi, nu exista. Steaua in Liga 1 = Error 404, not found. Ia cu paine rptntule. Dinamo e doar unul si va domina fotbalul din Romania dupa constructia noului stadion Stefan cel Mare. Deja sunt semne ca Dinamo isi revine, incet dar sigur.
foarte slabe meciurile începute la 22 în liga campionilor.parcă s-au vorbit jucătorii între ei.meciuri de liga 2 în romania ca nivel de joc.
ce e asa greu de inteles..e prea tarzie ora???…am zis atunci dula dubla aia ca au fost 2 echipe slabe..dar pare ca sparta e o nuca totusi destul de tare..nu asa slaba cum am crezut..ce e greu de inteles???
Pai ori e slaba, ori e nuca tare?! Nici tu nu stii ce ai vrut sa spui.
pai uite ca nu ne-a dat nimeni 5 cand jucam cu titularii in schimb,v-am dat noi voua 6-0. ha ha ha.
daca era in liga a 2-a,nu mai erai tu ai. tu cu care dinam9op ti? cu cs-ul din liga a 3-a,cu echipa lui badea din liga a 4-a sau cu cea din liga 1 care anul trecut juca in liga a 2-a?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.