Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
A dezaprobat Ancelotti jr introducerea lui Neymar? Videoclip viral în mediul online
0
Croația - Portugalia, în 16-imile de la Mondial, se joacă fix la un an distanță de la moartea lui Diogo Jota
0
„Suntem încă împreună” » Mesajul scurt al lui Messi după ce a scris din nou istorie la Mondial
0
Încă un selecționer OUT, după eliminarea de la Mondial?! Reacția surprinzătoare
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Obiceiul de la duș asupra căruia oncologii trag un semnal de alarmă: ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
Ce culoar au făcut ăștia pentru Barca :)))
A fost o confuzie! Nu si-a gasit echipa , ci i-a zis o baba "Maica, te vreau in echipa mea!" Deh, si reumatismul trebuie tratat! Altfel, omu` poate isi gaseste de lucru ca Pintilii...mare expert tv cu putine cuvinte in vocabular :D
Si nea Gigi va ajunge aici intr-o buna zi. Sau in alta viata. :))))))
semifinale psg-bayern/barca-arsenal. finala si castigata de primii va fii bayern-arsenal
Am si scris pe undeva ca Sporting era singura capabila de "remontada"! Totusi, norvegienii au parasit competitia cu fruntea sus, dupa ce au obtinut atatea rezultate mari, inclusiv pe terenurile adversarelor din Madrid si Italia (Inter). Inca o nota proasta pentru Inter, dupa ce o echipa mai slab cotata s-a calificat dupa o infrangere mai drastica in Norvegia!
Nu e nimeni suporterul lor, dar nu ai cum sa nu-i apreciezi pentru ce au jucat o groaza de meciuri in ultimele 2 sezoane europene. Te-ai trezit sa comentezi, ai avut ce astepta... rezultatul ramane, optimi de Liga Campionilor, ca o paranteza, echipele romanesti nu prind play-off-ul. Ala din calificari, nu altul. Penibilitatea comentariului la primul meci nereusit e de proportii, nu anuleaza nimic din ce au jucat vreo 10-15 meciuri europene in ultimul an.
Hahah, good point! :))
Contează și materialul clientului. Chiricheș a fost toată cariera accidentat și a lucrat și cu preparatori de la cluburi mari ale Europei. Ăștia se rup la două meciuri pe săptămână, alții joacă din trei în trei zile la intensitate maximă în campionate tari ...
Cu sinteticul lor , această echipă nu ar fi trebuit să primească licența UEFA!!! forza sporting
Da, e profi omu'. Mană cerească pt Marijana Kovacevic. Săptămânal îi trimitea câte un client. Era blat și cu taximetriștii sârbi, veneau fecesebiștii cu taxi-ul de la Belgrad. :)) Cum să lăsăm gluma la o parte, boss? Ar îmsemna să nu mai intrăm ever pe Gsp. :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.