Alte știri din fotbal
Îl va înfuria Mirel Rădoi pe nașul Becali? Gata să nu mai respecte dorința numărul 1 a patronului: „Nu putem să continuăm la infinit”
0
Ionel Dănciulescu revine ca antrenor după mai bine de un deceniu! Iată în ce condiții: „Ca întotdeauna, eu ajut”
0
Ministrul Apărării a găsit PRĂPĂD la Steaua: „La CSA, avem de 2,4x colonei mai mulți ca la Infanterie”
0
Conferință de presă explozivă a ministrului Apărării: „La CSA, avem de 2,4x colonei mai mulți ca la Infanterie”
0
Știri din fotbal internațional
„Aroganța” lui Montella, după ce l-a învins pe Lucescu: „Primul antrenor străin participant la Euro și la Mondial”
0
Tuchel avertizează » Starul lui Manchester City nu are locul asigurat în lotul pentru Campionatul Mondial
0
Oliver Bierhoff comentează dezastrul Squadrei Azzurra: „Italia a rămas blocată în anii '90”
0
Italia mai poate ajunge la Cupa Mondială 2026! Singurul scenariu-speranță
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Video viral din Seattle: un bărbat încearcă să împingă un pasager în fața ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
anul trecut i-am bătut la ei acasă
“ ca nu mai adulmeca titlul” sti tu cum sta treaba cu adulmecatul
Am scris un comentariu acum 2h si inca n-a aparut! Revin peste (alte) 2h!:)))
anul trecut quarabag i-a dat 7-2 lui ludogorets.
quarabg cred ca este singura echipa care de fiecare data in ultimi 11 ani a jucat in grupele unei competitti europene,incepand cu sezonul 2014-2015.ori in ucl,ori in e***incredibil.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu stiu de ce se zice noroc... sunt echipa foarte buna, probabil cam locul 2-3 ca dificultate dintre optiuni. Adica lumea uita ce meciuri au facut astia in Europa League?? Ce posesie au avut in meciul direct?? Doar Steaua Rosie ar fi fost mult mai dificila.
pai in 5-10 ani devine mai galonata fcsb decat csa armata=)))
cumsa fie noroc? ferencvaros era si cap de serie in playoff si daca picam cu ei si ii eliminam eram noi cap de serie,asa daca ii eliminam pe quarabag sansele sunt mici sa picam cu cel mai slab adevrsar din cele 5 din urna capilor de serie.
deci Qarabag cu un lot cotat la aproape 25 mil euro...hai, sa aveti bafta ca sa faceti punctaj pentru ca la anul jucam noi :)
asta inseamna ca oficial nu mai suntem cap de serie in playofful ucl si putem pic cu celtic,copenhaga,bodi glimt,ferencvaros sau belgrad.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.