Alte știri din fotbal
Dinamovistului căruia nu-i pasă cu cine se va duela pentru Conference League: „Ne gândim la noi și să învingem”
0
„Mai mare trădare decât asta? Înseamnă că a vândut” » Daniel Pancu, desființat după ce și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj
0
Fostul campion cu CFR Cluj a dezvăluit varianta pentru banca ardelenilor: „Domnul Mureșan m-a sunat pentru el. A câștigat 2-3 trofee”
0
Anunț de ultimă oră la CFR Cluj: „De luni începe treaba!”
0
Știri din fotbal internațional
Caruselul antrenorilor în Serie A » Plecarea lui Conte de la Napoli provoacă un domino cu multiple ramificații!
0
Real Madrid - Athletic Bilbao, în ultima rundă din La Liga » Dani Carvajal își ia rămas bun de la fanii de pe Bernabeu
0
Mourinho l-a expediat de la Real în 2010, acum surprinde! Starul care a vorbit fără ocolișuri despre revenirea antrenorului la Madrid: „Ești puțin intimidat de el!”
0
Cristi Chivu încheie sezonul de vis cu Inter » Campioana Italiei joacă pe terenul Bolognei în ultima etapă din Serie A
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Cât costă plinul în Grecia, Bulgaria și Turcia. Diferențele uriașe de preț ...
Libertatea
Valverde sau expresia perfectă pentru "The habit of being stupid"(episodul 2), sau varianta lui "Dumb and dumber" 2 în 1, trebuie să plece! Vorba lui Hagi: când faci de mai multe ori aceeași greșeală, înseamnă că ești cam pămpălău... Ernesto e recidivist! Cum să nu ai nicio reacție de pe margine la dezastrul din teren?!?! Păi tu ce păzești: oi, cai verzi pe pereți? Dacă mă gândesc mai bine, poate n-ar fi rău să mai stea un sezon: în definitiv e în progres față de anul trecut și în plus poate să copieze Realul și să obțină trei...contraperformanțe la rând in UCL:))). P.S.:Dacă Dembele marca ptr 4-o în tur, se termina 5-o aseară...
Valverde,Coutinho,Dembele out de la Barcelona!Oricum victoria din tur fusese obtinuta la un scor nemeritat de mare.S-a vazut acum cat a insemnat ratarea imensa a lui Dembele din finalul meciului tur!Au fost vizibile si erorile manageriale din acest sezon:Paco Alcacer vandut la Dortmund,Munir dat la Sevilla in iarna pt.ca nu si-a prelungit contractul,Malcom utilizat rar.Alcacer si Munir au plecat tot pentru ca jucau prea putin,fiind preferat Suarez care a jucat tot timpul indiferent de forma in care se afla.Per total,calificare meritata a lui Liverpool,cred ca la Barcelona s-a incheiat un ciclu,ar trebui ca unii considerati senatori de drept sa faca mai des cunostinta cu banca de rezerve!
Foarte slab Valverde. Absolut inexplicabil. Liverpool a castigat cu arbitrul meciul cu Newcastle si pariez ca pierde finala - cu Ajax. Stupid.
toți trebuie sa înțeleagă sa terminat un ciclu la Barcelona ei mai mereu joaca cu doi oameni în minus mesi Suarez klop a sesizat ia măcelărit cei doi nu fac faza de apărare cuthinio nu sa integrat dembele la fel busqet in regres și ajungem la Suarez nu sau joaca nimic mă mir că îl țin este prieten cu mesi acesta era mesi sa încheiat
final de istorie...barcelona imbatraneste..la fel si messi..si se vede
Daca ai ajuns sa citezi din Hagi, marele ganditor de la Ovidiu, incep sa-mi pun intrebari....lipsa de reactie chiar i se poate imputa lui Valverde dar tot asa ar trebui sa i se impute si unui dependent de jocuri indolent precum Dembele ratarea din finalul meciului de la Barcelona sau lui Coutinho ca poarta o palarie prea mare pentru el, Barcelona.
As mai adauga aici si jocul mai mereu inconsistent al lui Sergi Roberto, preferat lui Semedo, un jucator caruia Valverde a tot incercat sa-i faca loc in echipa desi e mult sub ceilalti. Plus un Alena introdus desi nu cred ca va putea vreodata sa devina un jucator de baza al Barcelonei. Cat despre lipsa de curaj a lui Coutinho si Dembele...mari tepe!
VALVERDE...esti o *** de antrenor!Nu se poate sa speri la infinit ca doar Messi te va scoate etern din *** in momentele dificile!Rusine,esti un mediocru incapabil de reactie!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
si cind te gindesti ca cu banii luati pe Coutinho, Liverpool i-a luat pe Fabinho, Shaquiri si VanDyke! asta de afacere!
n-a invatat nimic valverde din meciul pierdut la roma in sezonul trecut.catalanii au venit pe anfield sa faca nani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.