Alte știri din fotbal
„Prelungirea mea nu are de-a face cu asta!” » Raul Opruț a rupt tăcerea despre noul contract cu Dinamo
0
Fără CFR Cluj în play-off! Gigi Becali a făcut calculele-surpriză pentru top 6: „Așa văd, ei sunt puternici”
2
„Aveau nevoie de el ca de aer!” » Adrian Porumboiu, uluit de strategia Rapidului: „Nu am înțeles”
0
Marius Lăcătuș, despre noul transfer al celor de la FCSB: „Datele problemei se schimbă”
0
Știri din fotbal internațional
Clubul din Premier League a plătit o sumă record pentru un atacant cu un singur gol în acest sezon
0
După oferta „jignitoare”, Karim Benzema a semnat cu rivala din Arabia Saudită » Anunțul lui Fabrizio Romano: „Breaking news”
0
Marius Șumudică, criză de nervi în Arabia Saudită: „Finish, finish! Penalty, roșu, tot!”
2
Plecat de aproape 2 ani din Superliga, Philip Otele a semnat cu un club imens din Bundesliga: „Se apropie lucruri mari”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Denise Rifai pleacă de la Kanal D. Cu ce televiziune a bătut palma pentru ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere de 60-80 ...
GSP SPECIAL
Partidul Socialiștilor din Republica Moldova face campanie împotriva unirii ...
Libertatea
Care va să zică, la gsp, Steaua a eliminat pe Partizan încă de pe acum, înainte de returul cu Trencin! Buni băieți are gesepeu', și deștepți fooc!
Steaua inca n-a trecut de Trencin(in doua ore incepe meciul retur) , are o dubla f dura cu Partizan,ca veni vorba anu trecut Ludogoretz a eliminat-o pe Partizan 0-0 acas si 2-2 la Belgrad, deci ... sa nu-si inchipuie cineva ca va fi lejer cu Partizan...
??? apoel a eliminat vardar skopje cu un rusinos 0-0 si 1-1. hjk a eliminat ventspils din letonia. in turul 3: apoel joaca cu midtjland. hjk cu astana. milsami orhei cu skanderbeu.
sper sa fie eliminata dinamo zagreb de campioana luxemburgului. bate borisov de dundalk din irlanda. atunci chiar ca ar fi un tur 2 exceptional pentru Steaua. 4 echipe tari,eliminate inca din turul 2. inca 4 echipe tari eliminate in turul 3 si in playoff,Steaua o sa joace cu astana:))
Bai ziaristilor, Apoel au eliminat pe HJK ...
am vazut in tur cum ne-a dat 2 bucati. ha ha ha. losere. ha ha ha
EU fac pariu pe ce vreti ca echipele nacapi de serie din playofful ucl nu o sa arate asa cum le prezentati voi. maxim 2 din 5 o sa coincida cu adevarul.
le da Trencin doua bucati si se califica la 11 metri cu om de camp in poarta sa fie frumos si special!
Hm, ziceam sa nu picam cu moldovenii.... dar uitandu-ma care sunt celelalte alternative, poate nu ar fi rau :))
"*** "ce esti tu" ***" in jurnalism sportiv,ai zis,hai sa bag un articol de-am pururea sa mai comenteze fraierii sa fac ceva rating,de ce pana mea nu te semnezi cand postezi asa prostii,nu de alta dar vreau sa stiu pe cine sa injur direct.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.