INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » MALMO - CFR CLUJ, AZI, 20:15, DIGI, TELEKOM, LOOK, GSP.RO (ÎN TUR, 1-0)
Alte știri din fotbal
Situație dureroasă » Familia nu are unde să-l îngroape pe Constantin „Gogu” Covaciu: „Am primit un răspuns stupefiant de la Dinamo”
3
„Nu e normal!” » Discurs vehement despre sistemul din fotbalul românesc: „Ăia joacă 70-80 de meciuri... Este inadmisibil!”
0
Damjan Djokovic era așteptat azi la Comisia de Disciplină » Ce s-a întâmplat
0
Neașteptat! Echipa care dă cel mai bun pasator și cel mai bun marcator în startul sezonului din Superligă
1
Știri din fotbal internațional
Dorința lui Cristi Chivu pentru mercato de vară: Inter a trimis oferta
0
Dorit de Arsenal, Vincius Junior s-a întors la antrenamentele lui Real Madrid
0
Ghinion pentru CFR în play-off-ul Conference League: adversară din Premier League + Misiune ușoară pentru Craiova
10
Niciun candidat nu vrea să preia „Portocala Mecanică” » Soluția „Van Gaal”?
0
Lifestyle
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
0
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
1
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Emma Răducanu și „cea mai bună resetare din toate timpurile” » În ce destinație de lux din Europa își petrece vacanța
3
Primul oraș din România care stinge iluminatul public după miezul nopții. ...
Libertatea
Riscul unui cutremur de magnitudine 9 care ar devasta Coasta de Vest a SUA ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
O familie de români a rămas fără portofele la doar câteva ore după ce a ...
Libertatea
CFR in utimele 3 ore jucate a tras un sut pe poarta.
Aia ar trebui sa inceapa cu Gheorghe care le-a cumparat petardele cand erau insolventi, dupa aia lui Pancone, lu' Pisica , lu' fratele Nelutu si altora. Cand era cu Macaroane ei aveau alte obiective.
ooo daca voi multumiti doar lu malmo aia de la cefere daca ar trebui sa multumeasca cuiva cu cine trebuie sa inceapa labrentiu?cu macarone?ai auzit de iel?nu mai adaug ca lista de mambo nambar faiv ie lunga deci aia ar trebui daca ie sa le insire pe toate multumirile sa ocupe 2 pagini de comentarii
Eu prevad un meci ca intre doi boxeri de la supergrea,limitati,plictisitori,in asteptarea croseului norocos.
da nici cu o echipa infiintata in 2017!!!!!!!!!!!! in liga a 4 a
e un malmo romanesc. sau invers: malmo e un cfr suedez. dar clujenii sunt mai articulati in joc.
Domnule, vă sun de la notar. Tocmai mi-am vândut garsoniera în care am trăit o viață. Ce să pun pauză, dar final? Poate prind un azil mai decent:))
Nu au nici o șansă ***.Dar oricum vor continua în preliminariile pentru Europa League unde se vor face din nou de râs.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Șanse mici, dar trebuie să-i sprijinim , că și ei sunt ai noștri!
Ultima parte e foarte adevarata,dar se loveste de faptul ca si Cfr-ul e o echipa mai mult decat modesta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.