Alte știri din fotbal
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Alegerile FRF au trecut, dar urmează alte episoade în instanțe: „Decent ar fi să-și dea demisia!”
3
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
eu nu am inteles niciodara rolul specialistilor din studio care ne povestesc noua ce am vazut deja la tv!
Nică a fost fotbalist la viața lui, dar la comunicare nu stă prea bine. Cum adică " de liga a 5-a"? Real??? City a fost de neoprit ieri, nimeni nu i-ar fi făcut față aseară, poate teleportată în timp, doar Realul galactic ( Raul, Figo, Zidane, Ronaldo, Beckham, Roberto Carlos etc) ar fi jucat de la egal la egal cu ei.
Am înțeles, te doare și pe tine!
Amice, omul avea dreptate, tu știi doar să jignești, aaa, te-a lovit că îi iubești pe redutabilii Păcală și Tândală? Rămâi sănătos cu ei, ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bă, tu ești prost da' prost rău de tot ! Ca la tramvaie, circulă!
Le-au improspatat memoria cu 2×5 , from Silkeborg!))))
Fac ce fac, spun ce spun și în final proștii tot cu frustrarea lor de zi de zi !
Muscă, în mintea ta ăștia doi sunt niscai specialiști? La ora asta ar cam trebui să lași beutura. P.S. -Nu mai jigni lumea fără să o cunoști, altfel cazi în derizoriu.
Nu ma, eu nu sunt in fenomen si nu am fost in fenomen. N-am lucrat la nicio echipa de fotbal, si nici n-am jucat fotbal la un nivel macar de liga 3-a. Asta inseamna a fi in fenomen, sa lucrezi, cazul lui MM, sa antrenezi sau macar sa fi jucat fotbal la un nivel acceptabil, iar cei doi se incadreaza. Eu sunt un chibit, asa cum sunt 99,99% din cei care intra pe acest site.
LIGA PUSCARIILOR :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.