Alte știri din fotbal
„Știam din martie că nu luăm licența!” » Mărturie despre criza clubului din Superliga: „Ni s-a promis că ne vom primi banii, dar a venit insolvența”
0
„Părinte, eu cred că nu mai pot” » Preotul care a fost pe lac cu Gabi Mureșan dezvăluie ultimele clipe ale fostului fotbalist: „I-am zis: «Stai pe aici că e beznă»”
0
Scouterii din străinătate au venit să-l vadă pe jucătorul Craiovei la debutul în Liga Campionilor: „Deosebit de interesant, profilul lui amintește de Thorgan Hazard”
0
„Toată lumea știe” » Fostul coleg de cameră al lui Gabi Mureșan: „Un lider. Și un om blând, implicat”
2
Știri din fotbal internațional
Cine transmite la TV Dinamo Kiev - U Cluj, primul meci al vicecampioanei României în preliminariile Europa League
0
Mașina de tocat selecționeri! » Câte echipe au decis să schimbe conducerea tehnică după Cupa Mondială 2026
0
PSG a șocat-o Liverpool cu prețul exorbitant stabilit pentru internaționalul francez
0
În timp ce Mexicul sărbătorea Mondialul, cartelurile bombardau un sat cu drone: „Unii celebrează goluri, noi suntem masacrați”
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
80 de euro amendă în această țară dacă porți șlapi la volan, 145 de euro pe ...
Libertatea
Răceala lui Trump față de Giorgia Meloni, surprins la summitul NATO, ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Un mecanic român a demontat jumătate de mașină electrică și a descoperit ...
Libertatea
Deja nu mai conteaza cui tine partea....felul in care debiteaza ineptiile astea ...e ceva incredibil...pe bune omul traieste pe pastile...
Bai progenitura infect de securist , ce sa faca ba tampitule Dinamo in UEFA cand azi clubul vostru este mai slab decat in ultimii ani ? Ati facut Zero puncte , acum faceati minus 3 puncte ! Tu nu vezi cretinule ca defuncta Urziceni in clasamentul UEFA este deasupra lui FC RUSINEA ROMANIEI 1948 ? Clubul tau de kakat a distrus in ultimii 5 ani coeficientul Ro si suntem azi pe locul 18 datorita Stelei ba gunoi infect de om .
Nu am vazut om mai dobitoc .... Fereasca Dumnezeu de bolnavi psihic in libertate ca tine !
Starea echipelor nationale de fotbal, a campionatului intern, impreuna cu manelismul si smecheria desantata ar trebui sa reprezinte, in mod logic, sfarsitul epocii Sandu-Draagomir!!!
Da, asa ie! Noi trebuie sa fim uniti ca cand Steaua castiga cupe la rand toti erau invidiosi si Ieuropa ne stie de frica si deaia nu ne vrea ca stie ca cand ne nervam putem castiga si CL si le frica de noi! FryGigi!
da ,merge mai departe echipa care a jucat ultimul meci cu noi in CL ,asta daca o eliminam ,daca nu pot sa nici nu mai judece:)) stam oricum pe bara:)
Ba nu am nici un chef de injuraturi si "porcaieli" . Chiar nu-mi explic cum esti incarcat tot timpul cu atita energie negativa pe care reusesti sa o transmit si la " versurile astea ti-ar face bine poate ai intelege si tu ceva !! " 'Manic depression is touching my soul I know what I want but I just don't know How to, go about gettin' it Feeling sweet feeling, s from my fingers, fingers Manic depression is catchin' my soul" HENDRIX
Habar nu ai ce jocuri de putere au fost acolo ! Mircea Sandu era candidatul propus de Platinii pt functia de vicepresedinte UEFA la alegerile care urmeaza ! I sa cerut in schimbul iertarii Stelei sa nu mai candideze si postul sa fie cedat Germaniei ! Sunt jocuri si interese la UEFA care intrec inchipuirea romanului naiv care crede in west lucrurile sunt cuser !
lasa Moflea ,lasa ,ne-au facut de rusine destul pisicile tale ,mai lasa si pe altii ,pare-se ca la voi rusinea nu are limite ,v-ati duce in Europa si de 100 de ori stiind ca iesiti din competitie cu coada intre picioare...medicamenteeee!
e dus cu capul Nasul.....daca Steaua e exclusa locul se PIERDE!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.