Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
10
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
1
Știri din fotbal internațional
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Toate CALCULELE + Reporterii GSP transmit de la stadion
11
Și-a spart televizorul la golul lui Trubin din minutul 90+8!
1
Bairam în Centrul Vechi, apoi fuga în stație: 1.000 de suporteri ai lui Fenerbahce au plecat spre Arena Națională cu STB-ul
8
Scene emoționante pe Aeroportul Internațional Timișoara
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
si uite asa ne face iar de ca...t in europa,el crede ca toti sunt suporteri stelisti si ii este greu sa accepte ca alti suporteri nu accepta sa fie jigniti,batuti,injurati...acceptativa soarta
Tu daca iei ban aici nu mai postezi. Gandeste-te ca si reporterii au primit un ban de la paza. Exemplul perfect. Sau daca iei ban iti scoti certificat ml si ii dai in judecata? Can-Can!
1.Mi-ar placea sa fie pe undeva o inregistrare inainte de incidentul cu pricina...sunt mai mult decat convins ca lucrurile stateau exact pe dos. 2. De ce se afla decat prosportil acolo???...de ce celalalte editii precum dolce, gsp, digi etc nu se aflau acolo?...pt ca stiau ca nu au voie si nu avea rost sa cheltuie niste bani pentru deplasari degeaba sa stea aia pe langa stadion.
Pana la ora asta Media Pro nu a putut arata opinie publice un document care sa ateste ca aveau voie sa fie acolo si sa filmeze ? OARE DE CE ?
Regulamentul spune de la PlayOFF in sus ! Te rog .. decat sa asculti pe la tv si sa dai replica aici mai bine ai deschide un document oficial sa intelegi despre ce e vorba. Conferintele de presa sunt obligatoriu impuse de UEFA. Dar lafel nu in tururile astea! Pe cuvant .. Meme trebuie dat afara fara replica! Dar decizia cu siguranta a fost una regulamentara.
BECALI TV ))))
1. In 2008 Becali a facut demersuri la CNA sa obtina licenta pt televiziunea Steaua dar Base a pus talpi si l-au refuzat . 2. In 2009 un om de afaceri, cel mai vechi sponsor de publicitate al Stelei a mers la negocieri sa vand un post TV ce avea tot : licenta , dotari , sediu ,etc ! Nu s-au inteles la bani pt o diferenta mica de pret . ______ Acum exista STEAUA.TV si Media Pro era in faliment total , pt ca 6 milioane de stelisti migrau acolo .
sunt in grupe destui:)
MM-ule, nu te vad bine cu Gigi, daca toata treaba asta ia amploare. Te intorci in cutia de carton sau te mai pui o data capra in FATA* grobianului din puscarie?
din moment ce este considerat "fratele mai mic" al patronului........nu prea avem sanse,asa ca eu ii doresc in continuare cat mai multa integrare in UE
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.