Alte știri din fotbal
Ghinion pentru FCSB! » Omul de bază s-a accidentat și nu joacă la Botoșani
0
Rapidiștii se revoltă: „Este incredibil! Așa suntem tratați”
0
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Daniel Oprița, despre victoria cu Chindia și anunțul ministrului Apărării: „Sunt vești bune, dar nu mă entuziasmez”
0
Știri din fotbal internațional
Kylian Mbappe face dezvăluiri șocante: „Am vrut să renunț, m-au făcut maimuță!””
0
Au folosit curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
alaturi de maaataaa
Ce vrei sa zic ca abia astept sa ii friga UEFA pe hoti, sincer asta vreau pentru ca m-am saturat de echipa asta pe care o apara toti si fura ca in codru. In alta ordine de idei Pandurii n-au fata de UCL.
asta e!! ..nu toti inteleg romales!!!+)))))))))))
am sursa, stie de la fost magistrat de la Nyon, ca daca n-a fost incadrata la coruptie.. scapa sigur cu amenda! si daca prin absurd primeste un an, se poate castiga la recurs. de ce? pentru ca incadrarea e strict sportiva dupa cum bine vedeti si v-a spus si Biruitorul sau cine! deci fara abstractie de condamnarea penala a lui Becali. PANA ACUM IN ISTORIA UEFA N-A EXISTAT CLUB CONDAMNAT PENTRU PREMIERE! au fost doar condamnari pentru influentari in sens 'negativ' al rezultatului.
Domnule, fii și tu mai evaziv, cu sfiiciunea nu ajungi decât și în cel mai fericit caz la Jilava, pardon, Muntele Athos!!:))
Va pierdeti timpul de pomana aici. Steaua exclusa, ba nu o sa fie, retrogradata, e.t.c. Faceti rating de pomana. Ce spuneti voi nu influenteaza pe nimeni.
in sfarsit cineva cu putina minte
si daca-ti traduce, tu tot nu intelegi
e clar. o alta fitziuca care v'a depasi 1000 de comentarii. si se mai plang unii ca vor articole de sport.
sunt fericit ... si ma simpt bine ....... becalii e .... in puscarie !!! ....... iar platiniii e la putere , si pe steoia o va elimina .. din UEFAAAA .... tra la laaa, tra la laaaaaaaaaaa
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.