Comentarii (10)
mama.is.here  •  29 August 2012, 17:42
Postat de giftzwerg pe 29 August 2012, 16:49

Acest maghiar este plătit de mafiotul maghiar din Cluj ! Plecați cu mizeria voastră de echipa în Ungaria iar !

Observ ca esti bagat si pe aici cu comentariile...stelist ratat! Azi, cu voia celor de la CFR, tin cu trupa lui Ando! Hai CFR!

giftzwerg  •  29 August 2012, 16:49
Postat de bombon pe 29 August 2012, 13:36

De ce oare nu reusiti sa va exprimati direct, dragi ziaristi? E clar ca ati vrut sa spuneti, ce bine ar fi ca CFR sa piarda azi. Nenorocciti jeggosi cu fecaale de branza in creier.

Acest maghiar este plătit de mafiotul maghiar din Cluj ! Plecați cu mizeria voastră de echipa în Ungaria iar !

darfcar  •  29 August 2012, 16:03

...restul e can can

darfcar  •  29 August 2012, 16:03

Dacă trupa din Ghencea va trece de campioana Lituaniei va intra pentru a 9-a oară consecutiv în grupe venind din preliminarii, lucru pe care nu l-a reuşit nici o altă echipă de cînd cupele europene au trecut la format cu grupe, adică din 1991.

mama.is.here  •  29 August 2012, 14:38
Postat de georgebecalioierdefrunte pe 29 August 2012, 12:56

Ti-o trage alpin la ochiul maro ????

Doamne, cata invidie pe tine...

jocuri  •  29 August 2012, 14:37

dragi gazetari de ... steaua platiti :)) ca umpleti paginile cu ce face x sau y sau cum a dat un part gigi ?? dar nu mentionati un lucru basel aceasta echipa pe care o vedeti voi ca poate face mare surpriza ... NU mai este echipa de anul trecut sau de acuma 2 ani. dar na dorintele vostre, sper sa nu se indeplineasca :)) problema la CFR este ca nu au constanta in joc si aici este vina antrenorului de aici poate aparea surpriza in rest NU vad de unde.

que_nuestro_norte_sea_el_sur  •  29 August 2012, 13:51

Bafta !

bombon  •  29 August 2012, 13:36

De ce oare nu reusiti sa va exprimati direct, dragi ziaristi? E clar ca ati vrut sa spuneti, ce bine ar fi ca CFR sa piarda azi. Nenorocciti jeggosi cu fecaale de branza in creier.

georgebecalioierdefrunte  •  29 August 2012, 12:56
Postat de alpinuta pe 29 August 2012, 12:40

stati ca intra sotul meu si va explica el mai multe .

Ti-o trage alpin la ochiul maro ????

alpinuta  •  29 August 2012, 12:40

stati ca intra sotul meu si va explica el mai multe .