Alte știri din fotbal
Olimpiu Moruțan, mesaj cu subînțeles, după ce a revenit în România
0
Dorinel Munteanu o avertizează pe Dinamo
1
El va arbitra FCSB - CFR Cluj » Are o creștere senzațională și a fost lăudat de Gigi Becali
2
Florentin Petre îi ia tare pe jucătorii care vin la Dinamo: „Nu așteaptă nimeni!” + „Acum nu există presiune ca cea din trecut”
0
Știri din fotbal internațional
De nicăieri! Casemiro și-a luat rămas bun de la fanii lui Manchester United: „Un capitol încheiat din viață!”
0
Cristi Chivu, ajutor pentru Dennis Man » Inter are acordul jucătorului: negocieri dure cu PSV
0
Accidentat, Florin Andone a semnat un nou contract
0
Antrenorul lui Dinamo Zagreb a remarcat un singur jucător de la FCSB: „Cel mai periculos”
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
IN AFARĂ DE FAPTUL CA A FOST MARE CA JUCATOR,ESTE MARE CA ANTRENOR,ZIDANE ARE UN CARACTER DE OM SIMPLU,MODEST.LA I VAZUT PE ZIDANE SA SI IRONIZEZE VREODATĂ ECHIPA ADVERSA,JUCATORI CELORLALTE ECHIPE,SĂ SE ROTAIASCA LA ARBITRI ETC,FAȚĂ DE CELALALT MARE..
nu a zis nimeni ca Zidane nu e f bun si el, doar ca nu la nivelul lui Guardiola inca. intr-adevar a reusit sa scoata ceo mai bun din jucatorii lui Real, dar repet a avut f multi jucatori de f mare calitate pe mana. dar Zidane oricum nu a inovat cu nimic, Realul joaca la fel de 30 de ani. Guardiola e un inovator, a schimbat fata fotbalului. ca sunteti o mana de oameni care nu vedeti lucrul asta, treaba voastra. toti marii fotbalisti ai planetei, fosti si actuali, il lauda si il ridica in slavi, dar ce sa vezi, baietii de pe forumurile romanesti stiu ei mai bine. si daca tot spui de greaua mostenire a lui Zidane, vezi ca nici City nu se simtea prea bine cand a fost preluata de Guardiola. tocmai prinsese in extremis ultimul loc de Champions League, la golaveraj in fata lui United. iar echipa terminase la 15 pct in spatele lui Leicester si facuse numai 66 de puncte. de cand a venit Pep au sarit si de 100, dar oricum minim 80-90. cu acelasi buget ca predecesorii lui !
Ce ai inteles..ZIDANE A PRELUAT ECHIPA DUPA BENITEZ,SOLARI,ETC.DE CE AU FOST DEMISI PTEDECESORI.,CA JUCAU ACEASI JUCATORI..CARE E DIFERENTA.SA SE INTOARCA ACUM LA BARCELONA..SA VEDEM CE CÂȘTIGA CU NOUA GENERATIE..FĂRĂ CEI BĂTRÂNI CARE SAU DUS..LA BAYERN CE A FACUT..ACOLO NU AVEA VEDETE..
Daca ma iau dupa ce zici, raman cu impresia ca Zidane a castigat Champions league cu lotul lui Getafe sau Girona. Omule, trezeste-te , ii aveau pe Ronaldo cumparat cu 96 de milioane de euro si pe Bale luat cu 101 milioane . Ronaldo era atunci in forma vietii, dadea 50 de goluri pe sezon pt Real. Iar in primul 11 mai erau Benzema ,Casemiro , Modric, Kroos , Ramos, Pepe , Carvajal Marcelo. Deci hai sa nu mai batem campii ca numai Pep a avut bani si lot si mai stiu eu ce.
Ma intreb daca unii chiar aveti toate '*** ' . Daca ma iau dupa ce scrii , ai zice ca Zidane a castigat Champions
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
SĂ VA SPUN CEVA..GUARDIOLA LA BARCA.IL AVEA PE MESSI, XAVI, INIESTA, VILLA,BUSCUETS, PIGUE,ALBA,ALVES,VALDES,SI MULTI ALTI,LA CITY A AVUT LA DISPOZITIE TRANSFERURI DE MILIARDE..ZIDANE A VENIT LA MADRID,CAND SE SCHIMBAU ANTRENORI LA RAND,ERAU NUMAI INFRANGERI,,SI CU ACEIAȘI JUCATORI A CASTIGAT 3 CHAMPIONS LEAGUE LA RAND.....DIFERENȚA
Testul de maturitate se dă la fcsb ! Dacă ai calități, aici se văd, la nea Gigi.
Mai băiatule, de ce nu iei tu o binemeritata pauza…?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.