INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » BAYERN MUNCHEN - STEAUA, AZI, ORA 21:45, PRO TV SI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Cere ca jucătorii lui Arsenal să fie suspendați după ce au „dezertat” de la naționale!
0
Dzeko, ironic: „Nu mai e Italia de altădată. Dacă le-a fost frică de Țara Galilor...”
0
Bosniacii acuză: „Un soldat ne-a spionat antrenamentul pentru Gattuso!”
0
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Resursa rară găsită în vechile mine din Apuseni. Ignorat mult timp, telurul ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
penibil articol, chiar era nevoie sa lovesti in Dinamo pentru a lauda pe cineva! Cine te plateste, dle. ziarist????
petarda de jucator . ajunge! ne-ai chinuit destul . ia-l si pe nicolita si pe lovin si pe ov.petre si plecati odata din ghencea ca ne-ati terorizat . sa vina niste fotbalisti cu perspectiva nu petarde de astea.
sa inteleg ca domnii ziaristi de la gsp nu sunt partinitori...sa stiti mai e si rapid,poli cfr cu care putei face comparatie.oricum v-ati dat arama p fata slugi de oier ce sunteti
STEAUA si restul asa e in fotbalul romanesc mesaj pt. suporterii lu dinamo: idolii vostri suporterii nostri,steaua e numai una .......
La cat mai multe...cine stie poate ajunge la 100meciuri in cupele europene.
tot respectul pt jair . profesionist de generatie veche . se aude vedetele ? uitati-va si invatati
m-ati uns pe suflet azi! numai articole minunate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.