Alte știri din fotbal
Anunțul lui Laszlo Dioszegi despre viitorul finanțării din Ungaria: „Vă spun ce le-am spus și jucătorilor”
0
Mijlocașul revelație din Superliga, propus de Ioan Ovidiu Sabău la națională: „Se vorbește prea puțin de el”
0
A luat titlul în Bănie, dar nu o vede favorită pe Craiova la câștigarea campionatului: „99% acolo merge trofeul”
0
U Cluj dă lovitura: „1,5 milioane de euro pentru Jovo Lukic!” » Clubul cu 16 titluri îl vrea pe golgeterul Superligii
3
Știri din fotbal internațional
Veste tristă înaintea returului cu Bayern: s-a stins „Zidul” din echipa stelară a lui Real Madrid
0
Bayern - Real Madrid, retur de foc în „sferturile” Ligii Campionilor: echipe probabile + cote
0
Neymar la Cupa Mondială? Președintele Braziliei a intervenit » „Asta i-am zis lui Ancelotti”
0
I-au pus oferta pe masă lui Cristi Chivu: 5 milioane de euro salariu, puteri depline!
13
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Cum afectează mersul greșit întregul corp: „Peste jumătate din populație nu ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
numai doi portari sint pe lista? si daca se rupe unu intre timp? ce imprudenta...
Kapetanos nu este si nu va fi niciodata un atacant pe care Steaua sa se bazeze pe cand Pedriel va fi viitorul atacant pentru Steaua DeCI mErITA trecut pe lista de liga campionilor
Nici nu vreau sa ma gandesc ce este in sufletul lui Neaga, cred ca este o profunda dezamagire...
Mda..Kapetanos sigur nu o sa mai joace pe la Steaua in viitorul apropiat..nush de ce Lacatus l-a pus pe lista,pe cand Pedriel ,adus k o mare speranta putea vi o solutie.Forza rosso-blue.
Kapetanos =))=)),Sincer mai bn il punea pe pedirel cu toate ca nu l-am vazut , dar mkr baiatul ala a jucat in campionat shi a jucat bn ,a dat goluri , pe langa panarama asta de kapetanos a fost luat de mare mare pomana
Consider caci Neaga merita sa joace in champions league :( si un mesaj pt. Neaga revino-ti odata trebuie sa ai mai mult tupeu.
Neaga e un do-bitoc!!!
va bateti joc de neaga!merita mai mult dupa tot ce a facut pt steaua....este un stelist adevarat.rusine sa ti fie becali!!!
Si ca sa ai si tu macar habar iti spun ca singurul an in care s-a autofinantat steaua a fost acum 3 ani la prima participare in CL dupa multi ani,vad ca transferurile nu le pui ce le-a facut steaua anu trecut zaharia,neaga,vali badoi,surdu etc astea toate au fost ba 1 mil ba 800 de mii etc etc daca ar fii asa usor si s-ar castiga banii din fotbal toti ar fii patroni ,asa ca nu vb pana nu esti implicat in conducerea unui club macar de divia c sa fii sa vezi cum se duc banii.
Arthuro si Kapetanos sunt cei mai slabi atacanti pe care i-am vazut vreodata.Daca vroiau atacant de careu trebuiau sal pastreze pe Iacob,care dadea goluri,iar rezerva lui sa fie Litu care nu a mai fost oprit la echipa dupa ce a plecat Zenga.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.