Alte știri din fotbal
Bihorenii protestează vehement: „Nu ar trebui să ne mai prezentăm!”
0
Florin Pîrvu, dărâmat după ce s-a întâmplat în FC Voluntari - FC Bihor: „Nu am văzut jucători care să plângă așa în vestiar”
0
Ruptură! MM Stoica le-a plătit-o lui Pintilii și Dică: „Dacă le-am stricat vreo combinație, îmi pare rău!”
0
A murit unul dintre cei mai emblematici jucători din istoria lui U Cluj
2
Știri din fotbal internațional
Manșa tur a semifinalelor Conference League » Andrei Rațiu, „integralist” în victoria lui Rayo
0
Calificarea în finala Europa League se joacă! Un gol în prelungiri a decis Braga - Freiburg + Nottingham - Aston Villa, tranșat după pauză
0
Alexandru Băluță și-a anunțat plecarea de la club: „Meritați mai mult”
0
La 40 de ani, Manuel Neuer a luat decizia în privința unei retrageri
0
Lifestyle
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
9
Transformarea incredibilă a Larissei, modelul care a „înnebunit” lumea fotbalului la CM 2010 » Cum arată la 41 de ani
0
V-a mușcat o căpușă? Care sunt pașii imediați de făcut
0
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
De ce a propus Putin armistițiu cu Ucraina pe 9 mai. Reacția lui Zelenski
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Sancțiunea CNA în cazul Realitatea Plus, întoarsă „din pix” de judecători. ...
Libertatea
MMu e cel mai mare ANAList
nu prea ai inteles ce a zis MM aseara. mai bine mai uita-te inca o data la emisiune. a zis ceva de genul ca rocha ar fi bun de campionatul nostru....dar in champions league nu....e o diferenta....
ia o carte despre tehnica fotbalului si poate ai sa te lamuresti.sau crezi ca esti tu mai bun decat ilie dumitrescu sau mm?
Pentru un adevarat profesionist ca Panduru,e prea putin ce a spus despre Mimi Stoica,acestuia trebuie sa-i spui de la obraz si tot nu intelege.Din cauza acestui intrigant obarznic,nu ma pot uita la tv. cand apare el,fac alergie la simpla vedere a nesimtitului.cred ca numarul telespectatorilor ar fi mult mai mare,fara el.
Barcelona are 13 victorii, 4 egaluri si nici o infrangere fara Messi pe teren, cu o victorie la scor in ultima etapa din campionat fara el pe teren..parerea mea e ca jocul Barcelonei are de suferit in momentul in care lipseste doar unul din cei 3 de pe teren,Xavi, Iniesta si Messi, iar daca lipsesc 2, e catastrofa pentru Barcelona..pacat ca cei doi creieri,campioni mondiali si europeni de la mijlocul Barcelonei si a nationalei Spaniei,Xavi si Iniesta sunt destul de in varsta si din spate in Spania, nu vine nimic asemanator lor,poate doar Isco e exceptia si e asemanator ca joc celor 2, foarte inteligent..nici Messi daca nu juca fara cei doi nu reusea mare lucru pentru Barca,ei se completeaza
Da, asa este o ironie incredibila. Acum abia asteptati raspunsul lui MM. Daca nu raspunde, il trageti voi de limba sau aflati voi pe surse, doar ca sa mai scrieti inca 3 randuri. Super jurnalism.
daca MM si ilie dumitrescu sunt specialisti eu sunt popa. mm aseara a debitat ca juve nu are atac. juve are alaturi de roma cel mai bun atac din seria a. e normal ca matri sa aia doar 8 goluri in seria a, daca joaca titular una din doua sau 3 partide. ilie aseara m-a lasat mut. de aseara ma chinui sa fac diferenta dintre presing si presing de intampinare
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.