nu ne calificam azi,o luam la mwuiiee rau de tot de la polonezi

gabi1702
gabi1702  •  27 August 2013, 15:51
Postat de speedy73 pe 27 August 2013, 15:46

desi sunt stelist, nu iti impartasesc optimismul. nu vad sanse mai mari de 30% pt steaua (fara chiriches, pt ca sunt sigur ca nu va juca). daca dau gol in prima repriza cresc sansele spre 50-60%, dar se joaca inca. nu pot fi increzator ca steaua nu va lua gol. a luat prea usor si cu dinamo, si cu tbilisi, si cu legia. mi-e greu sa cred ca nu vor face gafe. dar de sperat, tot sper

steaua e mult peste legia. singurul lucru care o trage inapoi este faptul ca jucatorii si-au luat-o in cap. daca reghecampf stie cum sa ii motiveze, steaua inscrie cel putin 2 goluri azi. in toate partidele anterioare stelistii au ratat din niste pozitii incredibile. popa si bourceanu tin incredibil de minge sperand ca poate or sa obtina un transfer. daca steaua isi aminteste ca fotbalul e un joc de echipa trece fara probleme de polonezi. in sezonul trecut aveam mult mai putine ocazii si inscriam mai multe goluri. acum avem 10-12 sanse mari de a inscrie in fiecare meci si dam 1-2 goluri. e inadmisibil.

speedy73
speedy73  •  27 August 2013, 15:50
Postat de djamorphis pe 27 August 2013, 15:47

Bai onethatcomes, tu esti baut? Ii multumesti unui dinamovist care ne ureaza noua bafta in Europa League insa il injuri pe rapidist care ureaza bafta Legiei in Europa League?

asta m-a confuzat. raspunsul era la urarea de bafta legiei in EL :)

daniels7714
daniels7714  •  27 August 2013, 15:50

jucam bine si ne calificam fara problema ... e timp si de EL dar la primavara :)))

blkiii
blkiii  •  27 August 2013, 15:50

pana si aia si-au dat seama ca piovacarii sta numai la pomana...

gabi1702
gabi1702  •  27 August 2013, 15:48

mi-a parut rau cand becali a respins prima oferta a lui tottenham, iar chiriches a "patimit" cateva saptamani. insa daca vlad refuza sa jaoce in seara asta, desi o poate face fara probleme, e un magar. chestia asta o sa i se intoarca mai devreme sau mai tarziu. nu el e cel care tine steaua in spinare, sa fim seriosi, insa el poate face diferenta, mai ales daca joaca la mijloc.

djamorphis
djamorphis  •  27 August 2013, 15:47
Postat de onethatcomes pe 27 August 2013, 15:37

si lui tactu sa i se scoale in sfarsit...ca maicata te-a facut cu vecinul de vizavii, ca daca lui taica-tu nu i se scula, trebuia sa faca si ea un copil. Insa s-a nimerit a fi un ROMMULAN si ai iesit tu.

speedy73
speedy73  •  27 August 2013, 15:46
Postat de dinamovistfaravoie pe 27 August 2013, 15:40

Nu ma asteptam sa vad o analiz atat de realista a meciului din partea unui stelist.Te-a cam palit optimistul spre sfarsit dar ce ai zis ai zis bine.Legia pleaca cu 51% sanse dar daca joaca Chiriches se schimba datele. Daca marcati in prima repriza sunteti in CL.

•  27 August 2013, 15:45
Postat de vaalah_reloaded pe 27 August 2013, 15:44

behaitoarea aka adriana84 la clonat pe vaalah :) cat de nebun trebuie sa fii ca sa faci asa ceva?

Ai uitat sa te deloghezi ...idiotule =))))))