Alte știri din fotbal
Dinamo pregătește două mutări importante » Negocierile sunt în toi: „Oricând vom considera noi, e al nostru”
0
„Nu contează cine este suporterul. Pancu e o legendă” » Victor Angelescu aprobă reacția agresivă la adresa seniorului din tribune
0
Victor Angelescu, prima reacție după ce Șucu a intervenit și i-a micșorat „felia” de acțiuni la Rapid
0
Iată toate echipele calificate în grupele Cupei României Betano! Dramă în prelungiri în Ghencea
17
Știri din fotbal internațional
12 meciuri în play-off-ul Europa League. Echipa lui Salah se chinuie cu maghiarii
0
Israelienii, blocați pe aeroport în București, după duelul din Giulești
0
Investiție de 220 de milioane de euro anunțată de clubul din Premier League: „De talie mondială”
2
Universitatea Craiova - Ararat Armenia » Scor nescontat la pauză pe „Oblemenco”
32
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
12
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
26
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Valoarea de referință pentru salariile bugetarilor scade la 4.000 de lei. ...
Libertatea
De la un sat uitat de lume din Botoșani la marile gale de K1. Povestea ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Înalta Curte, ultima șansă pentru Theodor Nicolescu să-și ia înapoi șpaga ...
Libertatea
***. la meciul din turul 2 cu vardar au venit mai multi suporteri ai stelei decat a avut dinamo in ultimul an la un loc in stefan cel mare.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gymd , aport , intra de pe contul principal.
Oricum nu venea nici dracu...
@conasule , vorbesti din proprie experienta ? @marius , personal nu mi se pare acelasi lucru cu exemplul dat de tine. Astia de la UEFA ***. Daca ar trece Botosani de georgienii aia si la meciul cu Legia ar afisa un steag al Germaniei ar trebui suspendati nu ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
App. mai bine jucai si tu in ultimul MAD MAX...te incadrai PERFECT in peisaj...nici nu trebuia sa mai te prefaci ca joci rolul...doar te comportai ca atare :))
Miau ! Insolventa Dinamo exclusa din Europa a incasat umilitor in derby 30 de goluri din 2011. Ce cautati voi pe pagina de Champions League?
probleme pe ***...doar nu-i primul meci jucat cu porțile inchise...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Unchiule'... Esti DUS RAU !!!
Dinamo este insolventa si exclusa din Europa, Neputinta ofera salarii de maxim 4000 euro/luna si frustratii vorbesc de Steaua si Champions Leaugue. Dinamo are un lot de locul 10-12 si ei miau miau miau . PENIBIL, PENIBIL, PENIBIL.
***, nu-l baga in seama, e ca un zgomot de fond pe care nu-l mai auzi la un moment dat. Nu poti sa te enervezi pe un om ***, pur si simplu il ignori.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.