Alte știri din fotbal
Gigi Becali pune pe masă 1,5 milioane de euro pentru fotbalist » Cine îi face concurență la transferul #6
0
George Blay, fostul fundaș al lui Dinamo, a murit la vârsta de 45 de ani
2
Nou-promovata Poli Timișoara a câștigat amicalul cu formația din Serie A
2
Toate transferurile verii în Superliga » FCSB s-a repliat în mercato
11
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
0
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
0
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
0
Dacia a „rupt” topurile: cea mai bine vândută mașină din Europa în prima jumătate a anului » Despre ce model e vorba
0
Statul n-a fost în stare să vândă casa lui Gheorghe Dincă, ajunsă o ruină ...
Libertatea
Filmul de groază care i-a îngrozit pe internauți înainte de lansare. ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Cod portocaliu de ploi torențiale, vijelii și grindină în Tulcea. Sunt 13 ...
Libertatea
Terry cel de kko si Anelka care va fi titular cu noi si va juca la fel de penibil au fost "pionii" lu Abramoscovici... si uite asa am pierdut 10 roni cand trebuia sa-i castig pe mana penaltiurilor cu Celskylondon !stia el muririniho ceva ...de aia a plecat ....!
Felicitari Manchester. Am fost fericit sa vad ca in localul unde am vizionat meciul 90% din suporteri erau cu Manchester. Sper ca a vazut si Dan Petrescu care e raportul fanilor ca prea cu zel sustinea ca Romania tine cu Chelsea. Da de unde Manchester "The Champion".
Era anormal sa castige Avram Grant cu echipa facuta de Mourinho
manchester nu merita c.l.
Daca Chelsea nu dadea golul norocos se termina 4-0 pt Manchaster. Au prins moral ca Dinamo dupa gol. A castigat cine a meritat. Mi-ar fi placut sa ia Chelsea, numai ca sa-i demonstreze lui Mourinho ca a fost un papagal-mascarici.
"e trist ca a pierdut celski!" :D ce bine ca MU i-a luat fata fraierilor din curtea mafiotului rus :) Toti lingaii stau pe garduri si nu pot intelege cum de banul nu a invins sportul. LOL
visul mi sa indeplinit Manchester united a devenit iarasi campioana europei manchester a cistigat finala findca a stiut sasi tina singele rece pina la final hai unuted
eu ma bucur de golul lui lampard k am pus x la pauza! si mi-a iesit! am castigat! desigur,e trist ca a pierdut celski! poate ia pregatit un tarnacop abramovic lu anelka si-l trimite sa sparga gheatza prin siberia! regret infrangerea celor de la celski!
Mai du-te măh în spuma mării cu Anelka al tău. Cea mai penibilă scuză de jucător care există. Eu dacă eram Abramovic coboram din tribună, luam un steag de la colţul terenului şi îl alergam pe tot terenul, iar când îl prindeam ... vă imaginaţi voi.
Foarte bun articolul, felicitari!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.