Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
@Justitiaru dak alea au fost penalty'uri esti depasit de fenomenul fotbal :-j apuca-te de sah
astia sa nu vorbeasca de Steaua, ca nici el si nici taicas-o n-au facut performante in ROMANIA decat au facut-o Iordanescu sau Ienei
bun ma..e antrenor bun, il mai ajuta taticu da' e antrenor bun, dar ce il intereseaza pe el ce noroc are Steaua sau cum se califica X si Y..sa ramana el in liga 1 si apoi sa vorbeasca.
In retur se va face dreptate si @urolacii si-o vor fura, numai sa nu vina un arbitru ca la Istambul(doua penalty clare ptr. GALATA)doar asa se vor califica stelmuistii.
mai puradelule, tu si tactu mereu de Steaua, ce-ati vrea voi mai multumiti daca Steaua lua 4-5 de laa turci sa fiti voi multumiti, nu-i asa lasati Steaua in pace,
radoi trebuia eliminat - fault din spate
o sa-i batem si in ghencea nu iti fa tu iluzii, sa ai timp te oftici mai tare "dragut-o"
arbitrul a tinut cu steaua pe fata , a primit vreun cas de la becali :))))))))))))))))
familia asta are mereu "ceva" rautacios de spus dupa cite o performanta a Stelei. Ba am avut noroc, ba ne-a ajutat arb itrul, ba erau bilele incalzite, ba .... M-am saturat sa il ascult pe el si pe tat-su spumindu-si parerea lor "avizata" despre Steaua. sa isi vada de echipele lor.
noroc chior , dar la bucuresti o fura rau tare steluta :)))))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.